Н У Х Т

Загальна інструкція для учасника другого туру Всеукраїнських олімпіад НУХТ

Дивитись інструкцію з підключення до конференції Zoom
Дивитись інструкцію для учасників ІІ туру Всеукраїнської олімпіади НУХТ з БІОЛОГІЇ

Підключення до інтернету

Для оптимальної продуктивності потрібна надійна і стабільна швидкість з'єднання від 1 до 3 Мбіт / с.

Радимо (за можливістю) використовувати дротову мережу.

Якщо ви проводите тестування вдома, попросіть інших членів домогосподарства уникати використання Інтернету під час іспиту.

Веб-камера

Веб-камера повинна мати роздільну здатність мінімум 640x480 при частоті 10 кадрів на секунду.

Веб-камера може бути внутрішньою, а може бути зовнішньою. Також можна використовувати камеру мобільного телефону.

Зафіксуйте камеру у такому положенні, щоб у кадр потрапляло ваше робоче місце і повністю ваше обличчя анфас.

Динаміки та мікрофон

Переконайтесь, що динаміки та мікрофон у вашій операційній системі не вимкнено.

Живлення

Перед початком іспиту переконайтеся, що ви підключені до електричної мережі, щоб уникнути розрядки акумулятора під час іспиту

Кімната

Ви повинні знаходитись у приміщенні із закритими дверима та без відволікань. Не допускається наявність інших осіб у кімнаті разом з вами під час тестування.

Програмне забезпечення

Заздалегідь завантажте і встановіть рекомендоване програмне забезпечення. Перевірте наявність відео- і аудіозв’язку у своїй пробній конференції.

Як визначити параметри конференції

Увійдіть у свій персональний кабінет учасника олімпіади щоб запланувати іспит. Завантажте сканкопію сторінки свого паспорта де є ваше фото та вказано повністю прізвище, ім’я та по батькові. Підтвердіть, що завантажене зображення сторінки вашого паспорту є чітким, правильним і повним. Після того, як ви обрали предмет, іспит з якого ви хочете скласти, ви побачите посилання на сторінку з параметрами конференції.

Увага! Якщо завантажене зображення сторінки вашого паспорту НЕ є чітким, правильним та повним, ваша реєстрація буде скасована і на вашу поштову скриньку буде надіслане попередження про необхідність повторної реєстрації.

Попередні домовленості

Складаючи цей іспит, ви визнаєте, що викладач буде постійно контролювати вас за допомогою відео та аудіо під час здачі іспиту, і ви підтверджуєте та погоджуєтесь на аудіо- та відеозапис вашого обличчя, голосу, кімнати, де ви сидите, та робочого місця під час складання іспиту. Ви визнаєте, що не маєте права на конфіденційність у вашому поточному місці під час складання іспиту, і що ви відмовляєтесь від будь-яких претензій, що підтверджують право на конфіденційність. Якщо ви не погоджуєтесь на аудіо- та відеозапис, будь ласка, повідомте викладача про свій намір не продовжувати іспит.

Якщо ви під час складання іспиту отримували допомогу від інших осіб, або підозрюєтесь у обмані, або якщо в приміщенні, де ви знаходитесь під час іспиту, виявлена третя сторона, іспит буде негайно припинено і визнаний недійсним.

Початок конференції

Увійдіть у конференцію під своїм прізвищем, іменем і по батькові.

Зачекайте поки вас не під’єднає до конференції викладач.

Забезпечте доступну ідентифікацію, щоб викладач міг підтвердити вашу особу.

Зачекайте початку іспиту.

Початок іспиту

Викладач пояснює які записи повинен мати аркуш відповіді і допомагає в оформленні аркушів.

Після оформлення викладач дає інформацію де розміщені екзаменаційні завдання.

Учасник відкриває веб-сторінку із завданнями, ознайомлюється з ними та чітко і розбірливо надає письмові відповіді у аркуші відповіді.

Увага! Для учасників олімпіади з біології розроблена інша процедура початку іспиту. Викладач відкриває доступ до виконання завдання на сторінці олімпіади з біології платформи Moodle. Учасник авторизується на цій сторінці і виконує завдання у онлайн режимі, залишаючись на відеозв’язку через доданок Zoom.

Сторонні особи та джерела інформації

Ви не можете отримувати допомоги від інших осіб під час складання іспиту, а також не можете дозволити іншим особам бачити екран, на якому представлені запитання.

Якщо інша людина заходить до кімнати під час тестування, ваш іспит буде припинено.

Викладач не може відповідати на запитання, пов’язані зі змістом іспиту.

Під час іспиту

Під час іспиту забороняється користування електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками та іншими матеріалами, якщо це не передбачено для проведення іспиту. Також не дозволяється користуватися годинником, гаманцем, шапкою (чи іншим покриттям для голови), сумками, книгами, записниками.

Під час іспиту забороняється залишати своє робоче місце у тому числі щоб користуватися туалетом. Перерви забороняються під час іспиту з будь-якої причини. Якщо ви покинете робоче місце під час іспиту, викладач закінчить сесію, і ви не зможете продовжувати тестування.

Вода в прозорій склянці допускається під час випробувань; однак їсти, палити та жувати гумку заборонено.

Закінчення іспиту

По завершенні часу, відведеного на іспит, учасник має перевірити правильність оформлення кожного аркушу відповідей (наявність повністю прізвища, імені і по батькові) та зробити скан- або фотокопії кожного аркушу. Файли зображень всіх аркушів відповідей другого туру у форматі gif, jpg, jpeg, png або pdf надіслати у одному листі на електронну поштову скриньку для надсилання відповідей на завдання дистанційного туру Олімпіади.

У темі листа вказати своє прізвище і текст:
Другий тур олімпіади

У самому листі вказати повністю свої прізвище, ім’я та по батькові, назву олімпіадного предмета та текст «Всі файли зображень аркушів відповідей другого туру».

Час на надсилання листа – не більше 30 хвилин після закінчення іспиту. Листи, надіслані після закінчення зазначеного часу не будуть розглядатися. Час надсилання листа визначається за часом поштового сервера.

Увага! Для учасників олімпіади з біології розроблена інша процедура закінчення іспиту. По завершенні виконання завдань учасник натискає клавішу «відправити все та завершити»  на сторінці олімпіади НУХТ з біології платформи Moodle. Виконане завдання автоматично поступає на перевірку.

 

Остання зміна: 22 травня 2020