Н У Х Т

Інструкція з реєстрації на другий тур Всеукраїнських олімпіад НУХТ

Реєстрування на другий етап Олімпіад

1. Після отримання інформації про перемогу у першому турі – знову зайдіть у свій електронний кабінет.

Для цього перейдіть за посиланням:   vstup.nuft.edu.ua та введіть логін і пароль, отримані при реєструванні на перший тур.

Тепер відображається перелік предметів з яких ви допущені для участі у другому турі Олімпіад.

2. Завантажте файл із зображенням паспорта на сервіс реєстрації (у свій електронний кабінет).

Після вибору потрібного файлу на вашому пристрої, його ім’я відображається поруч із кнопкою «Завантажити».

Увага! Сервіс приймає файли форматів jpg, jpeg, gif, png, і розміром до 5 мегабайт.

Будьте уважні! Не дозволяється завантажувати повернуті, перевернуті зображення
та зображення з великим фоном.

За потреби редагування зображень - можна скористатися стороннім сервісом.

Після завантаження зображення сервіс реєстрації на олімпіаду пропонує перевірити та підтвердити, що завантажене зображення є чітким, правильним і повним. Відкрийте завантажене у сервіс зображення кнопкою «Перевірити зображення».

Увага! Після підтвердження – змінити зображення буде неможливо!

У разі завантаження неправильного зображення реєстрування може бути відхилено після перевірки правильності зображення і на свою поштову скриньку учасник отримає електронний лист такого змісту:

Тема листа:

ВАЖЛИВО! Всеукраїнська олімпіада НУХТ. Електронний кабінет

Текст листа:

У зв’язку з виявленою невідповідністю Вам потрібно повторно уважно пройти процедуру реєстрації на другий тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ. Будьте уважні при виборі файлу зображення паспорту. Файл, який Ви завантажили, причеплено до цього листа.

Особистий електронний кабінет учасника

Також до листа причеплено зображення, завантажене при реєструванні.

Після цього учасник повинен повторно зареєструватися, завантаживши правильне зображення.

3. Після підтвердження, що завантажене зображення є чітким, правильним і повним, виберіть по датах предмети, з яких будете приймати участь у другому етапі.

Увага! Після вибору предмету - обов'язково натисніть відповідну кнопку "Обрати".

Після обрання предметів ви можете за відповідними посиланнями перейти на сторінки, де будуть розміщені ідентифікатор і пароль відеоконференції, посилання на інструкцію щодо підключення до відеоконференції та посилання на завдання другого туру.

Увага! До визначеного часу початку другого туру на сторінці відображається час
оприлюднення завдання другого туру та поточний час.