Н У Х Т

Про ЗНО

Зо́внішнє незале́жне оці́нювання (ЗНО) – комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень осіб при їхньому вступі до закладів вищої освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, здійснює державна установа – Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників системи повної загальної середньої освіти використовують для прийому до закладів вищої освіти та зараховують як оцінку за державну підсумкову атестацію.

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти у 2019 році вступники на навчання за освітнім ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти обов'язково подають результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 та 2019 років.

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти у 2019 році вступники на навчання за освітнім ступенем бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за спеціальностями 051 «Економіка» та галузі знань 07 «Управління та адміністрування» обов'язково подають результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2017, 2018 або 2019 років.

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти у 2019 році вступникам на навчання за освітнім ступенем магістра за спеціальностями 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань 02 «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), спеціальностями галузей знань 04 «Богослов’я», 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 "Журналістика", 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право») обов'язково подають результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови 2019 року.

Учаснику ЗНО

ЗНО з іноземної мови магістрам

Додаткова (третя) сесія ЗНО з іноземної мови магістрам

Програми ЗНО

ЗНО-2019: підсумки реєстрації, етапи проведення

  Безкоштовне тренувальне онлайн тестування
на сайті Львівського регіонального центру оцінювання

 

Тести ЗНО онлайн на сайті osvita.ua

 

Завдання та відповіді на тести ЗНО минулих років (на сайті osvita.ua)

 

Завдання та відповіді на тести ЗНО з іноземної мови магістрам 2018 рік (з сайту УЦОЯО)

 

Центри оцінювання якості освіти

ЗНО - 2018:

  Статистичні дані УЦОЯО

Результати ЗНО на osvita.ua

Статистика ЗНО-2018

 

 

Остання зміна: 17 серпня 2019