Н У Х Т

Я Студент!

 

Я обрала НУХТ, тому що інститут ННІХТ дає найперспективніші професії та той багаж знань, який буде потрібний протягом всього розвитку твоєї кар'єри! А також тут не забувають про те що іноді потрібно відпочивати від навчання та влаштовувати круті концерти))

Анастасія Роботько, студентка Навчально-наукового інституту харчових технологій

  

 

Здійснилась моя мрія. Іще в дитинстві я хотів ганяти у білому халаті та робити всіляки складні штуки та експерименти зрозумілі лише мені одному. Зараз мені 21. Я біотехнологі та вже навчаюсь на третьому курсі.  У мене діабет. І я впевнений, що у подальшому моя професія допоможе стати на крок ближче до рішення цієї проблеми. Мрії збуваються ;)

Закрасняний Андрій, студент  факультет біотехнології та екологічного контролю

 

 Десь 7 років назад, коли я була в 9-му класі, мене запитали: ''Куди ти підеш навчатися, Валю? І на кого?''. Я відповіла: ''Не знаю, ще не визначилась. Але моя майбутня професія точно не буде пов'язана з цифрами''. ...Зараз я навчаюсь в НУХТ за спеціальністю ''Фінанси, банківська справа та страхування'' і цифри стали невід'ємною частиною мого життя. Кожен семестр я опановую нові знання та отримую практичні навички у фінансовій справі. І з кожним днем я все більше розумію, що люблю це. Бо ж бути фінансистом - це не лише вміти правильно порахувати цифри у звітності. Бути фінансистом означає вміти творити в умовах обмеженості і жорстких рамок та знаходити вихід з безвихідних ситуацій. Також, враховуючи те, що фінанси зачіпають кожен аспект нашого повсякденного життя, важливо бути фінансово освіченим. Це допоможе правильно розподілити ваш дохід, щоб вистачило на відпочинок та купівлю житла, та ще й залишилось на придбання гаджетів, одягу і походу в ресторан.

Фоміна Валентина, студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління   

 

Я, вже як 4 рік студентка НУХТу, можу впевнено сказати, що я зробила правильний вибір, вирішивши навчатися саме у цьому ВУЗі! Університет ропонує великі можливості як для здобуття необхідних знань по професії, розвитку науково-дослідницької роботи, так і для особистого розвитку. Лабораторії університету найсучасніші. Викладачі – це ті люди, які дійсно добре розуміються у своєму предметі і готові завжди піти на зустріч студенту. Навчатися тут не важко, а навпаки цікаво! А головне, яка ж тут панує гарна студентська атмосфера! Кожен інститут/факультет, то окрема команда! Але коли потрібно вболівати всім за університет, то звичайно всі тільки й чують навколо - "НУХТ, НУХТ, НУХТ, НУХТ, НУХТ!".Студентська рада усіма силами старається зробити студентське життя більш веселим та різноманітним. Я дуже вдячна тому, що отримала можливість увійти до складустудентської ради свого інституту, я знайшла тут нових друзів, змогла щось зробити для свого інституту. У НУХТ і ти постійно знаходишся у русі: навчання, різні заходи, конкурси, зустрічі з відомими людьми. Тут не вистачає часу для суму. Наш університет знаходиться в центрі Києва, до нього легко добиратись з різних куточків міста. В цілому я дуже рада, що тут навчаюсь. Раджу всім абітурієнтам вибирати сааме НУХТ! Тут Ви знайдете професію свого майбутнього!

Кучерявенко Юлія, студентка Навчально-наукового інституту харчових технологій 

 

Вважаю, що харчова промисловість одна з найбільших та прогресивних галузей в Україні, а тому має великий потенціал та постійну затребуваність у професійних кадрах. Саме ми маємо розкривати та розвивати галузь. На нас лежить відповідальність за харчування, а відтак і здоровя, українців!

Бакун Анастасія, студентка факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

   

 

 

 

Моя спеціальність Реклама і PR,  і це найбільш творча спеціальність в НУХТі, кожна пара це не сумні розрахунки, а розробка креативних ідей та стратегій реальних брендів. Домашні завдання теж сповнені креативом, у загальному є мотивація і бажаннявчитися, бо цікаво!

Смірнова Лілія , студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління

 

 

 

Я обрала свою спеціальність тому, що для мене вона є абсолюто новою, незвичною і цікавою. Знаю і про те, що нашій державі критично не вистачає висококласних фахівців інженерів, що вміють творчо та креативно вирішувати завдання. Тому вирішила поповнити ряди інженерів своєю кандидатурою. 

Макара Софія , студентка Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого 

 

 

 

 Я навчаюся на першому курсі Навчально-наукового інституту економіки і управління, а саме - на кафедрі маркетингу. Ця спеціальність мені сподобалась ще зі шкільних років, адже вона різностороння, чимось схожа на мене. Маркетолог повинен бути креативним, з аналітичним складом розуму, здатним знаходити вихід з будь-якої ситуації. Маркетолог - це перш за все психолог, який повинен фактично бачити людину наскрізь, знати її поведінку, звички тощо. Також ця спеціальність зацікавила мене тим, що вона надзвичайно затребувана на ринку праці. Маркетологи завжди будуть потрібні для збільшення масштабів продажу, для аналізу ринку тощо. Отже, маркетолог - це професія майбутнього, яка починає стрімко розвиватися в наш час. Саме тому я вибрав цю спеціальність, чим наразі і пишаюсь! 

Гайдуков Дмитро, студент Навчально-наукового інституту економіки і управління   

 

 

Це той випадок, коли випадкова зустріч може стати роковою. Саме так можна описати мій вступ в цей університет, про який я ніколи не чула, якого ніколи не бачила і спеціальність, яку обрала мало не випадково. Після цього, я зрозуміла для себе одну важливу істину – спонтанні рішення – найчуттєвіші у житті. Звучить, ніби мова про любов, саме це і сталося у мене з місцем навчання - з спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці», з людьми, які надихнули мене подивитися на життя з іншої сторони, все це я знайшла у стінах НУХТу, відтепер найрідніших серед нового на той час і такого теплого тепер міста Києва

Черевко Марія, студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління   

 

 

Я обрала цей університет тому, що хотіла навчатися саме там, звідки випускники виходять з впевненістю про свое майбутнє. Моя спеціальність для мене найкраща, тому що окрім того, що навчання професі\ проходить цікаво та легко. 

Сарницька Аріна, студентка факультету біотехнології та екологічного контролю