Н У Х Т

Профком студентів

Голова профкому студентів

Голова первинної профспілкової
організації студентів і аспірантів НУХТ
Догойда Владислав Миколайович

Первинна профспілкова організація здобувачів вищої освіти НУХТ надає студентам правовий і соціальний захист. Це – неприбуткова громадська організація, яка знає права та обов’язки студентів, захищає їх, відстоює права та інтереси колективу. У академічних групах інтереси студентів представляє профорг групи.

Профспілка студентів університету допомагає їм знайти справу до смаку. Вона допоможе студентам, якщо вони зіткнулися з порушенням своїх прав; виявилися у важкому матеріальному положенні; мають потребу оздоровитися; хочуть гарно відпочити на канікулах; люблять брати участь у творчих вечорах, веселих заходах, їздити на екскурсії, ходити до театрів, на дискотеки тощо.

Членом профспілки може стати будь-який студент, аспірант університету незалежно від форми навчання (бюджет чи контракт). Профспілка допоможе провести п’ять років студентського життя з користю, зробить його цікавим, заповнить вільний час різноманітними подіями; допоможе розвинути в собі лідерські якості, які обов’язково знадобляться у самостійному професійному житті.

Студентська профспілка НУХТ організовує різноманітний відпочинок для своїх студентів. Також профком здійснює централізовану активну політику щодо забезпечення студентів флаєрами, запрошеннями на різноманітні вистави, театри, клуби, футбольні матчі. Профспілка студентів нашого університету підтримує партнерські зв’язки з закладами вищої освіти Франції, Великобританії, США, Чехії, Німеччини, Польщі.

Членом Профспілки може бути студент чи аспірант, який визнає статут Профспілки та сплачує членські внески – 1% від стипендії (автоматично перераховує бухгалтерія). Якщо здобувач не отримує стипендію, то у якості профспілкового внеску розраховується річна сума, відповідно до 1% стипендії.

Для вступу до профспілки потрібно написати заяву на вступ і заяву на утримання членських внесків.

 

Контактна інформація:
м. Київ, вул. Володимирська, 68,
корпус А, кабінет 318
dogoydavlad@gmail.com

 

Голови профбюро інститутів/факультетів:

  • Навчально-науковий інститут харчових технологій – Богдан Білаш тел.: +380934253703
  • Навчально-науковий інститут економіки і управління – Анастасія Шевчук тел.: +380939696379
  • Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого – Єгор Фузік тел.: +380996890656
  • факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка– Тетяна Губар тел.: +380963251008
  • факультет автоматизації і комп’ютерних систем – Дмитро Зейлик тел.: +380662864005