Н У Х Т

Кафедра фізичного виховання

Завідувач кафедри

Завідувач кафедри
Павлюк Ірина Сергіївна
доцент, кандидат наук
з фізичного виховання і спорту

З метою всебічного сприяння розвитку особистості, в університеті функціонує кафедра фізичного виховання, діяльність якої – важлива складова загальної програми формування особи майбутніх професіоналів, зорієнтована на фізичне виховання і розвиток студентів відповідно до вимог суспільства і майбутнього фаху.

Колективом кафедри, розташованої у одному із найкращих спортивних комплексів Києва, створені сприятливі умови для реалізації спортивного потенціалу студентів. У спорткомплексі працюють спортивні і тренажерні зали, сучасний басейн, безліч спортивних секцій на будь-які смаки.

Викладачі кафедри щорічно організовують комплексну спартакіаду університету з популярних серед студентської молоді видів спорту, змагання за окремими видами спорту серед студентів та професорсько-викладацького складу, тренують та готують до міських, національних та міжнародних змагань різного рівня збірні команди з міні-футболу, баскетболу, футболу, волейболу, плавання тощо

на сайт кафедри

Остання зміна: 08 квітня 2019

Кафедра здійснює підготовку фахівців:

Навчальні дисципліни, які викладаються кафедрою:

Науково-дослідна робота на кафедрі проводиться за темою:

  • «Здоров'я і фізична культура студентів».

Мета науково-дослідної роботи: аналіз факторів, які визначають ефективність навчання здоровому способу життя студентської молоді, формування успішності у студентів з дисципліни фізичного виховання.

Показниками наукової діяльності кафедри є підготовка наукових праць, результати яких активно публікуються в наукових журналах та виданнях, представляються на Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях.