Н У Х Т

Завершились інтенсивні кар’єрні заходи онлайн-ярмарку вакансій «NUFT Career Chance-2021»!

22 листопада 2021

Завершились інтенсивні кар’єрні заходи онлайн-ярмарку вакансій «NUFT Career Chance-2021»!

Осінній Ярмарок вакансій працював 16-19 листопада у форматі онлайн-трансляцій. Завітали на кар’єрну подію 21 міжнародна та вітчизняна компанія, фахові експерти яких провели для здобувачів і випускників цікаві вебінари, тренінги, відео-екскурсії та розіграші.

Генеральними спонсорами «NUFT Career Chance-2021» виступили: ПрАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС Україна» та ТОВ «Домінос Піца Юкрейн». Учасники онлайн-ярмарку вакансій компанії: ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»; PepsiCo; ТОВ «Луї Дрейфус Компані Україна»; ТОВ «Фора»; ПП «Алма-Веко, Фуд»; Dialog Semiconductor; ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги»; ДП «Лакталіс-Україна»; ANCOR Ukraine; ПрАТ«Вентиляційні системи»; UniSkill; ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент»; ТОВ «Дельта Вілмар Україна», ПрАТ«Лантманнен Акса»; Інститут фармакології та токсикології НАМН України; ПрАТ«Концерн Хлібпром»; ПП «Голден-Фарм»; ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ Україна»; ПП «Штайнер-Україна».

Протягом чотирьох насичених днів здобувачі та випускники мали можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку, відвідати мотивуючі вебінари від експертів, дізнатися про напрями, в яких можна побудувати кар’єру, можливості кар’єрного та професійного росту в компаніях, етапи відбору на позиції і якого кандидата шукають та як ним стати. На лекціях із особистісного і професійного розвитку рекрутери розповіли, як успішно пройти інтерв'ю та отримати пропозицію від компанії мрії; про ресурси з пошуку роботи, що писати в гугл і інструменти розвитку soft skills та нетворкінг.

Окрім розіграшів фірмової продукції, які спікери проводили безпосередньо під час виступів, відділом працевлаштування випускників були оголошені два конкурси для учасників «NUFT Career Chance-2021»: традиційний конкурс на краще студентське резюме та на кращий відгук у соціальних мережах. На переможців чекають подарунки від спонсорів заходу – компанії «Лантманнен Акса».

Сподіваємося, що кар’єрний захід «NUFT Career Chance-2021» став корисним для здобувачів і випускників, які планують почати свою кар’єру в українських або міжнародних компаніях.

Опублікований: 22-11-2021
Читайте також:
Вітаємо перших бакалаврів-біотехнологів 2018 року!

День захисту дипломних робіт! Цього дня чекають всі, а особливо студенти кафедри біотехнології і мікробіології. Адже похизуватись своїми знаннями, здобутими за 4 роки навчання, та ще й перед цілою аудиторією уважних слухачів ой як не легко… Сьогодні найсміливіші студенти 4 курсу можуть зітхнути з полегшенням. Так, вони це зробили! Чи то сонячна пог...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вітаємо перших бакалаврів-біотехнологів 2018 року! 12 червня 2018

У МОН проаналізували новації вступу-2018

Три чверті вступників цього року отримали бюджетне місце за 1 та 2 пріоритетністю – це один із найбільших здобутків широкого конкурсу. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час прес-конференції щодо підсумків вступної кампанії 2018 року сьогодні, 9 серпня 2018 року, – повідомляє прес-служба МОН. «Приємна тенденція, яку...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У МОН проаналізували новації вступу-2018 09 серпня 2018

Вікторина «Я – маркетолог»: креативно про перспективи

5 жовтня в рамках Дня відкритих дверей кафедра маркетингу провела зустріч із старшокласниками, які відвідали університет. Серед гостей кафедри були мешканці, як Києва, так й інших міст України – Івано-Франківська, Чернігова, Білої Церкви, Кагарлика, Шепетівки. Завідувач кафедри маркетингу, професор Олена Пєтухова та доцент Вікторія Стеценко ознайо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вікторина «Я – маркетолог»: креативно про перспективи 07 жовтня 2019