Н У Х Т

Ювілейна конференція «Європейські виміри сталого розвитку»

07 червня 2023

Ювілейна конференція «Європейські виміри сталого розвитку»

1-2 червня 2023 р. на базі університету відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Європейські виміри сталого розвитку», організована кафедрою екології та екоменеджменту у рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ Центр Європейського Союзу Жана Моне з Циклічної та Зеленої Економіки JM ECO (620627-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CoE), Стратегія відновлюваної енергетики ЄС як дороговказ для України (101085755 – JM RE – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) та Політика та кращі практики Європейського Союзу з управління академічними проєктами (101085243 – ProEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH).

Учасниками заходу стали колеги з різних куточків України, а також наші надійні партнери зі Швеції, Польщі, Чехії, Прибалтійських країн, Німеччини та Швейцарії.

Конференцію вітальним словом відкрив ректор нашого університету Олександр Шевченко, який тепло привітав учасників наукового зібрання й наголосив, що нові, актуальні тематики секцій, широка географія доповідачів, висока наукова цінність представлених результатів і корисні практичні рекомендації гідно презентують світовій науковій спільноті Україну, наш незламний дух, нашу боротьбу за свободу. Очільник університету побажав науковцям плідної роботи, цікавих дискусій і корисного обміну досвідом.

Науковців також привітали деканка факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак, завідувач кафедри екології та екоменеджменту Ігор Якименко.

Протягом двох насичених днів із майже ста заявлених доповідей і двохсот зареєстрованих учасників, заслухали і обговорили близько п’ятдесяти виступів із різних напрямів сталого розвитку та Євроінтеграції. Говорили про: російську агресію, як загрозу сталому розвитку Європи; економічну, екологічну, соціальну складову сталого розвитку та громадське здоров’я; новітні технології та Європейські студії для сталого розвитку.

Також у рамках конференції відбувся академічний Бізнес-форум «Відродимо Україну разом», на якому, зокрема, дослідження, які проводяться на кафедрі економічної теорії нашого університету, були представлені завідувачкою кафедри, докторкою економічних наук Інною Ситник. Вона розглянула актуальні питання макроекономічної та монетарної політики держави під час війни та представила стратегічні аспекти повоєнного розвитку економіки нашої країни. Науковиця зазначила, що широкомасштабна російська військова агресія призвела до серйозних проблем у економіці країн, проте, за належного управління та впровадження ефективних заходів Україна має потенціал досягти сталого розвитку.

За загальною оцінкою учасників конференції – попрацювали ефективно і зі взаємним збагаченням ідеями та ентузіазмом.

Крім публікації тез доповідей, за матеріалами Конференції формується і готується до видання щорічний збірник наукових статей «Європейські виміри сталого розвитку», який буде поданий для індексації у базі Scopus.

Дякуємо усім, хто долучився до участі у конференції й бажаємо наснаги й нових вагомих здобутків. Дякуємо ЗСУ за те, що ця зустріч відбулася!

Опублікований: 07-06-2023
Читайте також:
Відкрита лекція з курсу «Аналітична хімія»

Усім фахівцям відомо, що запорукою успішної кар'єри інженера-технолога є глибокі знання із хімічних дисциплін. Професорсько-викладацький склад кафедри харчової хімії увесь час наполегливо співпрацює з усіма випусковими кафедрами нашого університету над вдосконаленням навчальних курсів для більш сучасної підготовки здобувачів. Одним із найважливіших...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відкрита лекція з курсу «Аналітична хімія» 02 жовтня 2023

Вступники вже подали до НУХТ понад 8 тисяч заяв

В Україні продовжується активна фаза вступної кампанії до закладів вищої освіти. За даними Інформаційної системи ВступОСВІТА.ua станом на четверту ранку 17 липня цьогорічні вступники вже подали до нашого університету 8344 заяв про вступ на навчання на програмах бакалавра і магістра. Аналізуючи дані системи ВступОСВІТА.ua вступники і батьки мають м...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вступники вже подали до НУХТ понад 8 тисяч заяв 17 липня 2019

Здобувачі-фінансисти взяли участь у англомовному вебінарі НБУ

У нагоді стало якісне володіння англійською мовою майбутнім бакалаврам спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», які навчаються в англомовних групах: разом із доценткою кафедри фінансів Ганною Рогановою вони взяли участь у вебінарі НБУ, який проводився англійською мовою «Обіцянка децентралізації та роль центрального банку»/«The...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі-фінансисти взяли участь у англомовному вебінарі НБУ 01 квітня 2021

Тенденції формування професійної лексики досліджують наші студенти

Викладач української мови та літератури Тетяна Коваль і студентка 3-го курсу Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ Каріна Пасічник, що навчається за спеціальність «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів», взяли участь у VIII Міжнародному науково-практичному семінарі «Тенденції та перспектив...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тенденції формування професійної лексики досліджують наші студенти 14 травня 2018