Н У Х Т

Відділ працевлаштування випускників НУХТ на «HR Brand Day» від UGEN

20 червня 2022

Відділ працевлаштування випускників НУХТ на «HR Brand Day» від UGEN

Щороку UGEN опитує студентів і нещодавніх випускників щодо їхнього досвіду працевлаштування та враження від пошуку роботи і стажувань.

16 червня на заході «HR Brand Day» агенцією UGEN були презентовані результати опитування «Очікування від роботодавця у 2022 році», а також спікери компаній розповіли, яких значних змін зазнав ринок праці через війну та як у цих умовах втримати й розвивати бренд роботодавця. Дуже актуальна тема, тому до заходу приєдналась велика кількість студентів, викладачів, представників бізнесу. Працівники відділу працевлаштування випускників нашого університету також завітали на «HR Brand Day» від UGEN.

Загалом у дослідженні взяли участь 1003 респондента, з них 25% без досвіду роботи і 22% з досвідом понад 3 роки роботи. Результати опитування 2022 року порівнювали з відповідями 2021 року, динаміка яких значно змінилася.

Респонденти вказували, що після початку повномасштабної війни:

- 60% не змінювали місце проживання та активно шукають роботу;
- 26% втратили роботу;
- 49% вивчають новий матеріал, розвивають необхідні навички для нової роботи;
- 76% хочуть мати змішаний графік роботи.

Важливими факторами для респондентів при виборі компанії для стажування/роботи є рівень заробітної плати; можливість працювати віддалено; вихід компанії з ринку рф.

Також респонденти вказували, що найбільша складність, з якою стикаються при пошуку роботи – відсутність досвіду.

Представники компаній визнали, що дослідження «Найкращий роботодавець» розкриває вподобання  кандидатів, які необхідно враховувати для утримання й залучення нових талантів і сприйняття бренду роботодавця.

Дуже важливо, що ринок праці поступово починає відновлюватись, компанії продовжують працювати, адаптуючись до нових реалій, тому сподіваємось на відновлення їх плідного партнерства з університетом.

Опублікований: 20-06-2022
Читайте також:
МОН оприлюднило розподіл держфінансування університетів у 2020 році

Міністерство освіти і науки оприлюднило детальний розподіл коштів із державного бюджету між закладами вищої освіти. Всього на університети у 2020 році МОН витратить 16,26 млрд грн. «Ми зробили важливий крок до прозорості та відкритості фінансів. Вперше Міністерство освіти і науки опублікувало дані про розподіл державних коштів між закладами вищої ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МОН оприлюднило розподіл держфінансування університетів у 2020 році 27 січня 2020

Як БТЕКівці світ врятували

1 листопада своїм виступом феєричний загальноуніверситетський марафон «День факультету/інституту» розпочав факультет біотехнології та екологічного контролю. Місію факультетські митці обрали не просту – ні багато, ні мало – врятувати світ від невідомого вірусу. А почалося все аж у 2047 році, коли людство стоїть на межі кінця світу. Тим часом у наш...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як БТЕКівці світ врятували 01 листопада 2018

Про аварію на ЧАЕС та подвиг ліквідаторів дізналися наші студенти і викладачі від учасників подій

26 квітня викладачі та студенти кафедри туристичного та готельного бізнесу долучилися до прес-конференції на YouTube-каналі «CHERNOBYLTOUR», учасниками якої були ліквідатор, офіцер радіаційної розвідки, еколог, письменник, директор з наукової роботи компанії «ЧОРНОБИЛЬ ТУР» Сергій Мирний, ліквідатор, старший інженер управління 4-го енергоблока ЧАЕС...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про аварію на ЧАЕС та подвиг ліквідаторів дізналися наші студенти і викладачі від учасників подій 27 квітня 2020

Zoom-екскурсія до ПЛР-лабораторії біотехнологічної компанії «О.Д. Пролісок»

З приходом коронавірусної пандемії екрани телевізорів замайоріли різними сучасними лабораторіями, в яких проводили дослідження нового штаму вірусу. У повсякденність увійшла абревіатура «ПЛР» (полімеразна ланцюгова реакція). Здобувачі вищої освіти кафедри біотехнології і мікробіології неодноразово чули про етапи та суть даного методу, що дозволяє і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Zoom-екскурсія до ПЛР-лабораторії біотехнологічної компанії «О.Д. Пролісок» 13 листопада 2020