Н У Х Т

Відбулося яскраве шоу «Міс і Містер-2018»

17 травня 2018

Відбулося яскраве шоу «Міс і Містер-2018»

17 травня в університеті відбулося одне із найвидовищніших і самих очікуваних у нашому виші дійств – загальноуніверситетський конкурс «Міс і Містер НУХТ-2018».

Його тему «В джазі не тільки?..» вповні розкрив і задав настрій усьому вечору атмосферний виступ Євгена Амаріци. А далі на сцені з’явилися цьогорічні конкурсанти, у першому конкурсі «Дефіле. Візитка» поставши перед численними вболівальниками у суто джазових образах:
пара №1 – Яна Фільченкова і Богдан Потєхін (Навчально-науковий інститут економіки і управління, ННІ ЕіУ)
пара №2 – Ксенія Семідей (ННІ ЕіУ) і Василь Федикович (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого, ННІТІ)
пара №3 – Ольга Покора та Ілля Солтис (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, ГРТБ)
пара №4 – Тетяна Безчасна та Іван Челешев (факультет автоматизації і комп’ютерних систем, АКС)
пара №5 – Єлизавета Скидан і Влад Дорошенко (Навчально-науковий інститут харчових технологій, ННІ ХТ)
пара №6 – Єлизавета Реченська та Юрій Білецький (факультет біотехнології та екологічного контролю, БТЕК)
пара №7 – Іванна Манзебур і Давид Аветисян (ННІТІ)

Протягом шоу пари також вражали своїми талантами у конкурсі «Моє творче я», розбудили неповторні емоції у конкурсі «Дефіле у купальниках/Чоловіче дефіле», подарували естетичну насолоду у конкурсі «Дефіле у вечірніх вбраннях».

Оцінювати цей нестримний калейдоскоп краси, грації, мужності припало журі у складі: директора школи моделей міжнародної агенції «L-Models» Галини Лазаренко, лауреата всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів, віце-міс Державної фіскальної служби України Дарії Вітюк, співаків, композиторів, заслужених артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків.

Іскрометний конферанс забезпечили Євген Амаріца і Данило Маслов, а спонсорами свята виступили університет, креативний випускник і Містер НУХТ-2017 Сергій Бригинець і фірма «EMOZZI».

Між конкурсами та поки радилося журі, присутніх розважала творча молодь нашого університету.

Та ось нарада журі скінчилася, й усіх конкурсантів запросили на сцену. Їх тепло привітала й вручила дипломи учасників проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва.

Члени журі не приховували емоцій, ділячись враженнями від побаченого. А Назарій і Дмитро Яремчуки навіть подарували пісню «Слов’яночка».

І, нарешті, оголошення результатів:
«Міс творчість» – Яна Фільченкова (ННІ ЕіУ)
«Містер творчість» – Богдан Потєхін (ННІ ЕіУ)
«Міс глядацьких симпатій» – Єлизавета Реченська (БТЕК)
«Містер глядацьких симпатій» – Влад Дорошенко (ННІ ХТ)
«Віце-міс» – Єлизавета Реченська (БТЕК) і Іванна Манзебур (ННІТІ)
«Віце-містер» – Юрій Білецький (БТЕК)
«Містер НУХТ-2018» – Влад Дорошенко (ННІ ХТ)
«Міс НУХТ-2018» – Єлизавета Скидан (ННІ ХТ)

Стрічку «Містера НУХТ-2018» переможцю вручив «Містер НУХТ-2017» Сергій Бригинець.
Корону «Міс НУХТ-2018» вручила «Міс НУХТ-2017» Ірина Татарчук.

Вітаємо наших чарівних, витончених дівчат і харизматичних, мужніх юнаків із перемогою й дякуємо всім, хто подарував це феєричне свято!

Опублікований: 17-05-2018
Читайте також:
Досвід публічних виступів набули магістранти-хімтехнологи, захищаючи звіти з переддипломної практики

Магістранти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів», завершили проходження переддипломної практики, якою опікується доцент Наталія Сабадаш. За її сприяння студентам поталанило потрапити на різнопланові провідні підприємства України: харчові (які використовують харчові добавки), п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Досвід публічних виступів набули магістранти-хімтехнологи, захищаючи звіти з переддипломної практики 05 листопада 2019

Нові підходи у анімаційній діяльності опановують другокурсники кафедри туристичного та готельного бізнесу

19 вересня 2018 року викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу Світлана Батиченко та Тетяна Мірзодаєва разом зі студентами 2 курсу в рамках відзначення Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні провели квести у Квест-кімнаті «Під замком». Студенти мали можливість спробувати незвичайний інтелектуальний квест за вибраною тематикою...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові підходи у анімаційній діяльності опановують другокурсники кафедри туристичного та готельного бізнесу 24 вересня 2018

Викладач кафедри теплоенергетики та холодильної техніки - учасник міжнародного проекту GEF-UNIDO

11 квітня 2018 року у м. Києві відбувся семінар з енергозбереження, організований у рамках міжнародного проекту GEF-UNIDO «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України». Доповідачі окреслювали різні аспекти впровадження енергозбережних технол...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладач кафедри теплоенергетики та холодильної техніки - учасник міжнародного проекту GEF-UNIDO 13 квітня 2018

За крок до успіху магістранти кафедри технології молока і молочних продуктів

22 лютого на кафедрі технології молока і молочних продуктів відбувся захист магістерських робіт студентів денної форми навчання спеціальності 181 «Харчові технології» Варто згадати, що студенти кафедри технології молока і молочних продуктів проявляють себе не тільки у виконанні магістерських робіт, а й беруть участь і перемагають у всеукраїнських ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

За крок до успіху магістранти кафедри технології молока і молочних продуктів 25 лютого 2019