Н У Х Т

Відбулося яскраве шоу «Міс і Містер-2018»

17 травня 2018

Відбулося яскраве шоу «Міс і Містер-2018»

17 травня в університеті відбулося одне із найвидовищніших і самих очікуваних у нашому виші дійств – загальноуніверситетський конкурс «Міс і Містер НУХТ-2018».

Його тему «В джазі не тільки?..» вповні розкрив і задав настрій усьому вечору атмосферний виступ Євгена Амаріци. А далі на сцені з’явилися цьогорічні конкурсанти, у першому конкурсі «Дефіле. Візитка» поставши перед численними вболівальниками у суто джазових образах:
пара №1 – Яна Фільченкова і Богдан Потєхін (Навчально-науковий інститут економіки і управління, ННІ ЕіУ)
пара №2 – Ксенія Семідей (ННІ ЕіУ) і Василь Федикович (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого, ННІТІ)
пара №3 – Ольга Покора та Ілля Солтис (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, ГРТБ)
пара №4 – Тетяна Безчасна та Іван Челешев (факультет автоматизації і комп’ютерних систем, АКС)
пара №5 – Єлизавета Скидан і Влад Дорошенко (Навчально-науковий інститут харчових технологій, ННІ ХТ)
пара №6 – Єлизавета Реченська та Юрій Білецький (факультет біотехнології та екологічного контролю, БТЕК)
пара №7 – Іванна Манзебур і Давид Аветисян (ННІТІ)

Протягом шоу пари також вражали своїми талантами у конкурсі «Моє творче я», розбудили неповторні емоції у конкурсі «Дефіле у купальниках/Чоловіче дефіле», подарували естетичну насолоду у конкурсі «Дефіле у вечірніх вбраннях».

Оцінювати цей нестримний калейдоскоп краси, грації, мужності припало журі у складі: директора школи моделей міжнародної агенції «L-Models» Галини Лазаренко, лауреата всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів, віце-міс Державної фіскальної служби України Дарії Вітюк, співаків, композиторів, заслужених артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків.

Іскрометний конферанс забезпечили Євген Амаріца і Данило Маслов, а спонсорами свята виступили університет, креативний випускник і Містер НУХТ-2017 Сергій Бригинець і фірма «EMOZZI».

Між конкурсами та поки радилося журі, присутніх розважала творча молодь нашого університету.

Та ось нарада журі скінчилася, й усіх конкурсантів запросили на сцену. Їх тепло привітала й вручила дипломи учасників проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва.

Члени журі не приховували емоцій, ділячись враженнями від побаченого. А Назарій і Дмитро Яремчуки навіть подарували пісню «Слов’яночка».

І, нарешті, оголошення результатів:
«Міс творчість» – Яна Фільченкова (ННІ ЕіУ)
«Містер творчість» – Богдан Потєхін (ННІ ЕіУ)
«Міс глядацьких симпатій» – Єлизавета Реченська (БТЕК)
«Містер глядацьких симпатій» – Влад Дорошенко (ННІ ХТ)
«Віце-міс» – Єлизавета Реченська (БТЕК) і Іванна Манзебур (ННІТІ)
«Віце-містер» – Юрій Білецький (БТЕК)
«Містер НУХТ-2018» – Влад Дорошенко (ННІ ХТ)
«Міс НУХТ-2018» – Єлизавета Скидан (ННІ ХТ)

Стрічку «Містера НУХТ-2018» переможцю вручив «Містер НУХТ-2017» Сергій Бригинець.
Корону «Міс НУХТ-2018» вручила «Міс НУХТ-2017» Ірина Татарчук.

Вітаємо наших чарівних, витончених дівчат і харизматичних, мужніх юнаків із перемогою й дякуємо всім, хто подарував це феєричне свято!

Опублікований: 17-05-2018
Читайте також:
Студенти-цукровики і  студенти-водники успішно захистили бакалаврські дипломні проекти

З 11 по 18 червня на кафедрі технології цукру та підготовки води відбулися захисти дипломних проектів студентів 4 курсу на здобуття освітнього ступеня «бакалавр». Першими захистили дипломні проекти 11 червня студенти професійного спрямування «Технології цукру та полісахаридів», а вже 15 червня естафету прийняли студенти за професійним спрямуванням...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти-цукровики і студенти-водники успішно захистили бакалаврські дипломні проекти 18 червня 2018

З’явилася можливість підсилити знання з побудови комунікаційних стратегій або відносин університет-школа

До 18.00 16 вересня триває збір заявок для участі у проекті  «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа», – повідомляє прес-служба МОН. Мета проекту – підготовка двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні комунікаційні технології в практики української...

ЧИТАТИ ДАЛІ

З’явилася можливість підсилити знання з побудови комунікаційних стратегій або відносин університет-школа 16 серпня 2018

Сучасні фармацевтичні технології – лекція від провідного фахівця відділу управління якістю АТ «Київський вітамінний завод»

Справжнім відкриттям весняного семестру для магістрантів першого року навчання кафедри біотехнології і мікробіології став предмет «Сучасні фармацевтичні технології», на якому вони мають можливість поспілкуватись зі спеціалістами у сфері фармацевтичних виробництв. Так, на минулих заняттях студенти вже прослухали лекції від представника ТОВ «Фармацев...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сучасні фармацевтичні технології – лекція від провідного фахівця відділу управління якістю АТ «Київський вітамінний завод» 05 квітня 2018

Студенти факультету біотехнології та екологічного контролю продовжують опановувати практичні навички свого фаху

Студенти-біотехнологи набувають практичних навичок не лише на столичних підприємствах галузі. Одним із місць проходження ними практики стало фармацевтичне підприємство з виготовлення готових лікарських засобів – ПАТ «Вітаміни» у м. Умань. Звісно, по конкуренції зі столичними підприємствами, ПАТ «Вітаміни» поступаються. Та після побаченого нашими ст...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти факультету біотехнології та екологічного контролю продовжують опановувати практичні навички свого фаху 31 січня 2017