Н У Х Т

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки»

20 квітня 2018

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки»

19-20 квітня в університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки», організована кафедрою технології цукру та підготовки води за сприяння Міністерства освіти і науки України, Асоціації виробників мінеральних та питних вод України.

Наука та освіта є важливим пріоритетом світового інноваційного розвитку, що пов’язано, перш за все, з безперервною еволюцією технологій, як основи соціально-економічного розвитку суспільства. З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник голови оргкомітету конференції, проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, який відзначив надзвичайну актуальність і важливість питань забезпечення  населення України якісною та безпечною питною водою.

Виконавчий директор Асоціації виробників мінеральних та питних вод України Оксана Бамбура виступила з доповіддю про результати роботи та перспективи розвитку галузі. Фахівець загострила увагу на тенденціях розвитку ринку та актуальності питань гармонізації законодавства у сфері виробництва мінеральних вод задля забезпечення населення якісною питною водою.

Привітала учасників конференції завідувач кафедри технології цукру і підготовки води Наталія Гусятинська. У своїй доповіді вона відзначила, що особливо актуальною стає проблема підготовки фахівців нової генерації, здатних забезпечувати стабільний розвиток економіки на основі впровадження наукоємних технологій.

Актуальні питання безпечності та якості питної води були порушені у виступі завідувача відділу Інституту нутріціології ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя» Міністерства охорони здоров'я України Анатолія Подрушняка.

Науковці та практики обговорили актуальні питання водопідготовки й шляхи вирішення нагальних проблем забезпечення якісною питною водою населення України. Предметом наукових дискусій стали питання: властивості води, методи контролю якості та безпечності води, нові технології підготовки питної та технічної води, фізико-хімічні та біологічні аспекти очищення води, водопідготовка харчових виробництв, фасовані води та напої – актуальні питання технології та якості, водооборотні системи в промисловості, енергетиці та комунальних господарствах, очищення промислових стічних вод, зневоднення та перероблення осадів, еколого-економічні аспекти раціонального водокористування.

У роботі конференції взяли участь представники провідних університетів і наукових установ НАН України, ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України». Актуальність міжнародної науково-практичної конференції підтверджується широким колом представників виробництв бутильованих вод, зокрема ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод «ОСКАР», ПрАТ «Миргородський завод мінеральных вод», Трускавецький завод мінеральних вод, ПРаТ «Орлан», ТМ «Біола», ТОВ «КЗН «Росинка», ТОВ «Еконія», «ПРИРОСТ-член DQS Group», IDS Aqua Service. 

Опублікований: 20-04-2018
Читайте також:
Захисти дипломних проектів «бакалаврів»-заочників розпочалися на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства

На кафедрі  біотехнології продуктів бродіння і виноробства розпочалися захисти дипломних проектів (робіт) освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Технології продуктів бродіння і виноробства» заочної форми навчання. Екзаменаційну комісію із захисту дипломних проектів очолив завідувач кафедри, доцент Анатолій Куц. До складу комісії увійшли т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Захисти дипломних проектів «бакалаврів»-заочників розпочалися на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства 16 лютого 2017

Представники НУХТ на масштабній профорієнтаційній події

19 жовтня викладачі НУХТ взяли участь у профорієнтаційному заході, Ярмарку професій, організованому Володарським районним центром зайнятості Київської області. Подія мала місце у Володарському районному будинку культури і зібрала понад 260 відвідувачів із володарських загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2, володарської школи-інтернату та володарського ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Представники НУХТ на масштабній профорієнтаційній події 22 жовтня 2018

Екологи-аудитори на старті успішної кар’єри

21 лютого на кафедрі екології та збалансованого природокористування відбулися захисти магістерських робіт студентів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища», спеціалізації «Екологічний контроль та аудит». В умовах, коли Україна виходить на міжнародні ринки, що передбачає можливість здійснення спеціалістами ефективного еколог...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екологи-аудитори на старті успішної кар’єри 22 лютого 2018

Відпочинок без Інтернету й заручини на Дні факультету автоматизації і комп’ютерних систем

29 листопада актова зала університету наповнилася студентами, викладачами й співробітниками університету, що завітали на традиційний День факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Факультет, який найбільше і найтісніше з усіх у нашому університеті пов’язаний з віртуальним світом, задався питанням, а чи можна гарно й повноцінно відпочити без ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відпочинок без Інтернету й заручини на Дні факультету автоматизації і комп’ютерних систем 30 листопада 2018