Н У Х Т

Вдалий вибір професії – перший крок до успішного майбуття

20 лютого 2023

Вдалий вибір професії – перший крок до успішного майбуття

18 лютого у Полтавському фаховому коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей. До навчального закладу завітали випускники шкіл і професійно-технічних закладів освіти Полтави, Полтавської області, а також інших регіонів України.

Колектив коледжу гостинно зустрічав майбутніх студентів, підготувавши для них та їхніх батьків цікаві презентаційні програми й екскурсії по навчальних кабінетах і лабораторіях. Активно долучилися до підготовки заходу й студенти, вони зустрічали гостей коледжу, пропонували інформаційні буклети й запрошували на екскурсії, ділилися власними враженнями від навчання й відповідали на численні запитання.

На початку заходу перед майбутніми вступниками та їхніми батьками виступив директор коледжу Анатолій Палаш, який ознайомив гостей із пріоритетними напрямками розвитку закладу освіти, надав ґрунтовну інформацію щодо організації освітнього процесу та умов вступу до коледжу.

Після цього гості відвідали майстер-класи, проведені викладачами та студентами коледжу.

Викладач Іван Тригуба провів майстер-клас «Фантазії механіка». Він відкрив майбутнім вступникам секрети виготовлення оригінальних і функціональних дрібниць для прикрашання інтер’єру, зокрема саморобних світильників у стилі техно. Зацікавив присутніх майстер-клас Павла Ксенженка  «Кріо-шоу», який подарував яскраве, пізнавальне та науково-розважальне видовище з сухим льодом. Це шоу дозволило кожному гостю поринути у світ науки та відчути себе справжнім спеціалістом – володарем температур.

Велику цікавість викликав лабораторний стенд для програмування мікроконтролерів архітектури AVR на основі налагоджувальної плати ArduinoUno, продемонстрований Олександром Саковцем та Олексієм Тиртишніковим. Не залишив гостей байдужими і процес виробництва різнокольорових meatballs з печінкового паштету. Його здійснили студенти під керівництвом Таміли Михайлик та Ніни Деряги. Викладач Сергій Петров продемонстрував модель автоматизованої лінії з виробництва кисломолочної продукції на базі ПІД-регулятора «Овен». Ірина Гузевська та Ніна Василевська провели майстер-клас з виробництва сиру «Шевр». Гості також мали можливість побачити практичне виконання програм для керування роботом-маніпулятором і друку тризуба на 3D-принтері.

Одним із найяскравіших моментів заходу стала дегустація морозива власного виробництва. Його готували студенти-технологи під керівництвом викладачок Тетяни Марченко та Надії Надточій. Морозивом пригощали всіх охочих.

Вибір професії – дуже відповідальне рішення, яке ухвалюється старшокласником. Тому такі проєкти потрібні, вони допомагають ознайомитися з можливостями коледжу, визначитися зі спеціальністю, з майбутньою професією. Це корисно і для батьків, які хвилюються за долю дитини.

День пройшов змістовно. Всі присутні отримали вичерпну інформацію про коледж.

Сподіваємося, що вже в наступному навчальному році гості цього заходу стануть студентами ВСП «Полтавський фаховий коледж НУХТ».

Опублікований: 20-02-2023
Читайте також:
МОН надало роз’яснення щодо особливостей застосування норм трудового законодавства у період воєнного стану

Міністерство освіти і науки України надіслало до університету лист-роз’яснення щодо особливостей застосування норм трудового законодавства, дистанційної форми роботи під час дії правового режиму воєнного стану. МОН нагадує про заборону керівникам органів управління освітою та/або керівникам закладів освіти примушувати працівників (педагогічних, на...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МОН надало роз’яснення щодо особливостей застосування норм трудового законодавства у період воєнного стану 18 березня 2022

Інтерактивні форми роботи в рамках тижня економічних дисциплін

Щороку навесні у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ традиційно проводиться тиждень економічних дисциплін, під час якого через інтерактивні форми роботи, ділові ігри моделюються визначені управлінські, економічні, психологічні, педагогічні ситуації і формуються вміння аналізувати їх і приймати оптимальні рішення. Ділові ігри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інтерактивні форми роботи в рамках тижня економічних дисциплін 22 березня 2018

З маніпуляційними техніками в управлінні персоналом познайомилися наші студенти…

Професор кафедри економіки праці та менеджменту Олена Драган організувала для управлінців персоналом 4 курсу майстер-клас із психологом Євгенією Ейсмонт. У професійні практиці Євгенії – групові та індивідуальні психологічні консультації співробітників і топ-менеджерів відомих компаній. Зараз вона працює в освітньому проекті – школі Claris Verbis, ф...

ЧИТАТИ ДАЛІ

З маніпуляційними техніками в управлінні персоналом познайомилися наші студенти… 15 листопада 2019

Перший досвід закордонної практики

Представники компанії «Stafforent» ltd (Республіка Болгарія) Максим Комаров  та Анастасія Мельник зустрілися з директором Свалявського технічного коледжу НУХТ Василем Йовбаком з питання проходження студентами коледжу технологічної практики  згідно з угодою про співпрацю та партнерство і угодою про забезпечення та реалізацію професійного навчання та...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший досвід закордонної практики 05 листопада 2019