Н У Х Т

У студентів з’явилася перспектива побувати на профільній виставці у Токіо

10 січня 2018

У студентів з’явилася перспектива побувати на профільній виставці у Токіо

У 2017-2018 навчальному році благодійний Фонд Бориса Колеснікова проводить сім освітніх всеукраїнських конкурсів для студентів технічних спеціальностей.

У одному з них – «Харчові технології-2018» – студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ взяли активну участь, 8 із них стали переможцями і вже 28-31 січня відвідають Міжнародну кондитерську виставку ISM 2018 у Кельні (Німеччина).

А тепер перспектива побувати на профільній виставці у Токіо (Японія) з’явилася у студентів факультету автоматизації і комп’ютерних систем, адже саме такий головний приз очікує на переможців конкурсу «Програміст-2018», реєстрація на який триває до 1 лютого 2018 року.

Узяти участь у конкурсі можуть студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів України, яким на дату проведення виставки виповниться 18 років. Для участі потрібно зареєструватись на сайті фонду http://kolesnikovfund.org/ru/programmist-2018 по 1 лютого 2018 р. включно.

Після отримання листа-запрошення для участі в 1-му етапі конкурсу необхідно сформулювати ідею свого проекту, дати його короткий опис і зібрати команду для його виконання.

На 2-му етапі необхідно буде провести презентацію проекту, продемонструвати прототип або готовий проект.

На 3-му етапі проводиться хакатон за тематикою, оголошеною за тиждень до його старту.

Докладні умови участі в конкурсі: http://kolesnikovfund.org/rules/programmer-2018.pdf

Вірте у свої сили, беріть участь і перемагайте!

Опублікований: 10-01-2018
Читайте також:
Підсумки конкурсу «Кращий технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв»

Завершився конкурс «Кращий технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв» серед студентів 4 курсу та 2 курсу скороченого терміну навчання спеціальності 181 «Харчові технології», організований кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів за підтримки ректорату і працівників цеху № 7 ПАТ «Київхліб» і ТОВ «Сузір’я солодощів». ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підсумки конкурсу «Кращий технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв» 04 квітня 2018

Нові висоти репозитарію Науково-технічної бібліотеки НУХТ

Двічі на рік, у січні та липні, оновлюється світовий рейтинг транспарентності (Transparent Ranking of Repositories) інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ. За результатами останнього рейтингування репозитарій Науково-технічної бібліотеки нашого університету (National University of Food Technologies Institutional...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові висоти репозитарію Науково-технічної бібліотеки НУХТ 07 лютого 2019

Академік IUFoST відвідав університет і прочитав лекцію студентам

19 березня наш університет приймав чергового поважного гостя – до НУХТ завітав професор Октавіо Паредес-Лопез – найвідоміший у світі експерт з харчової біотехнології і нутріцевтики, який має майже 200 публікацій з цитованістю 10750 та h-індексом 50. Свого часу професор Паредес-Лопез був президентом Мексиканської академії наук, він – засновник і ака...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Академік IUFoST відвідав університет і прочитав лекцію студентам 19 березня 2019