Н У Х Т

Традиції волонтерства – невід’ємна складова нашого життя

30 січня 2017

Традиції волонтерства – невід’ємна складова нашого життя

Смілянський коледж харчових технологій нашого університету займає активну позицію у волонтерській діяльності. Щомісячні волонтерські передачі стали вже невід’ємною традицією у виховному процесі навчального закладу. Цього разу до обов'язкових волонтерських  справ приєдналось і плетіння захисних сіток.

Сітки для плетіння привезли смілянські волонтери, а матеріал для «мережива» виділив заступник директора з господарської частини Андрій Шкребтій, та зі своїх запасів  зносили викладачі, студенти, співробітники.

Плели відразу дві сітки, робота  йшла швидко, адже гуртом і веселіше, і результативніше. Щодня працювала численна студентська громада. До плетіння долучилися й викладачі – Світлана Яковлєва, Ольга Капустянська, Ірина Зайцева, Володимир Присяжний, Володимир Борщ і працівники господарської частини.

Усіх мотивувала та робила відповідальними думка, що сильні і сміливі чекають на допомогу, що не тільки військові на передовій нас захищають, але й ми вносимо свою частку в те, щоб захистити їх.

А приймали роботу бійці АТО, які завітали до навчального закладу зі своїми родинами на святкову «Зимову казку». Оглянувши сітки, бійці зауважили, що робота виконана якісно і сітки відповідають всім вимогам, а ще розповіли, наскільки важливими є такі сітки для передової, як їх там очікують, адже вони дійсно захищають людські життя й техніку.

Незабаром сітки будуть передані адресатам, і колектив коледжу всією душею вірить, що вони стануть обереговими для наших захисників.

Опублікований: 30-01-2017
Читайте також:
Особливості технологічного процесу сучасного косметичного підприємства вивчили третьокурсники

Студенти 3 курсу відвідали сучасне косметичне підприємство. Поїздка була організована завдяки щільній співпраці керівництва підприємства ТОВ «Ремос» (ТМ «Яка») і викладачів кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів. Популярність до бренду «ЯКА» прийшла не одразу, адже це були свого часу найперші серед ви...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Особливості технологічного процесу сучасного косметичного підприємства вивчили третьокурсники 20 травня 2019

Традиційний День відкритих дверей у Свалявському технічному коледжі НУХТ

8 травня у Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей. Ця подія для коледжу вже є традиційною. Кожного року, до навчального закладу запрошуються випускники шкіл із Воловецького, Мукачівського, Ужгородського, Перечинського, Іршавського, Міжгірського та інших районів України. Школярі мали змогу ознайомитися з виставкою досяг...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Традиційний День відкритих дверей у Свалявському технічному коледжі НУХТ 10 травня 2019

Війна маркетологів зі стереотипами професії

Інколи студенти мислять стереотипами про свої майбутні обов’язки у роботі. Уявляючи, що життя PR-спеціаліста, наприклад, це тільки вечірки і корпоративи. Саме для розвіювання міфів студенти 4 курсу спеціальності «Маркетинг» відвідали майстер-клас Юлії Новаченко «PR-спеціаліст у продуктовій ІТ-компанії». Спеціаліст із 7-річним стажем поділилась із ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Війна маркетологів зі стереотипами професії 30 березня 2018

Відбувся Ярмарок вакансій «НУХТ ОСІНЬ-2018»

13 листопада наші студенти знову отримали унікальний шанс безпосередньо в університеті зустрітися з представниками найкращих підприємств, дізнатися про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватись із HR-менеджерами, познайомитись із критеріями відбору персоналу, подати своє резюме на відкриті вакансії в рамках традиційного Ярмарку вакансій «НУХТ ОСІНЬ-2...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбувся Ярмарок вакансій «НУХТ ОСІНЬ-2018» 13 листопада 2018