Н У Х Т

Профорієнтаційний марафон Київщиною триває…

25 березня 2024

Профорієнтаційний марафон Київщиною триває…

Київщина – це регіон із розвиненою харчовою промисловістю, що представлена різними галузями. Представники цілої низки харчових підприємств різної потужності та профільності постійно звертаються до відділу працевлаштування університету та до випускових кафедр із пропозиціями працевлаштування наших випускників. Ось чому профорієнтаційний вектор приймальної комісії та профсекторів інститутів і факультетів університету спрямований на учнівську молодь Київщини.

22 березня 2023 року профорієнтаційний марафон школами Київщини, ініційований приймальною комісією НУХТ, продовжили представники Навчально-наукового інституту харчових технологій – директорка інституту Оксана Кочубей-Литвиненко, заступниця директора з навчальної роботи Анастасія Пухляк та відповідальний за профорієнтаційну роботу інституту, доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Ігор Страшинський.

За сприяння начальників Управлінь освіти, молоді та спорту Березанської міської ради та Баришівської селищної ради Оксани Загорулько та Сергія Щербака наша career guidance team мала змогу популяризувати різноманітні освітні програми нашого університету серед близько 150 учнів випускових класів п’яти ліцеїв Березані та Баришівки.

Під час спілкування з учнями 10-11 класів ліцеїв № 1, 3 і 4 м. Березань, садового ліцею Березанської міської ради та Баришівського ліцею Оксана Кочубей-Литвиненко і Анастасія Пухляк цікаво і захопливо розповіли про університет, інститути і факультети, студентське життя в столиці, презентували спеціальності та освітні програми, за якими НУХТ готує фахівців за вкрай важливими для України професіями, а також розповіли про нові освітньо-професійні програми, набір на які стартує цьогоріч.

Ігор Страшинський закликав учнів 10 класів долучатися до підготовки до складання НМТ на підготовчих курсах НУХТ, а також надав інформацію про чати для спілкування з амбасадорами приймальної комісії університету та профорієнтаційного сектору інституту і запросив майбутніх вступників на найближчі Дні відкритих дверей університету і Навчально-наукового інституту харчових технологій.

Учні дізналися про особливості вступної кампанії 2024 року, про можливості підвищити конкурсний бал при вступі на спеціальності НУХТ, які користуються підтримкою держави, а також про інформативний інструментарій, який надає наш університет для вступників на сайті університету та на сторінках соцмереж.

Наприкінці профорієнтаційного туру наші викладачі відвідали молочне підприємство Баришівського району, яке випускає продукцію з молока екстра-класу під торговою маркою «LAGO». На зустрічі з керівництвом були намічені вектори співпраці щодо працевлаштування випускників кафедр технології молока і молочних продуктів та технології м’яса і м’ясних продуктів Навчально-наукового інституту харчових технологій, практичної підготовки та організації виїзних занять для студентів.

Висловлюємо щиру подяку за сприяння і організацію зустрічей з ліцеїстами начальникам Управлінь освіти, молоді та спорту Березанської міської ради та Баришівської селищної ради, директорам і викладачам ліцеїв!

Тримаємо освітній фронт РАЗОМ!

Опублікований: 25-03-2024
Читайте також:
Сьогодні – останній день, коли можна здійснити оплату для участі в спецсесії ЄВІ

Учасники спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (тестування з іноземної мови для вступу до магістратури), які ще не встигли здійснити оплату, можуть це зробити до 26 серпня включно. Щоб платежі були вчасно опрацьовані, необхідно дотримуватися такого алгоритму: - зайти до свого Кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ (логін і PIN-код – у екзам...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сьогодні – останній день, коли можна здійснити оплату для участі в спецсесії ЄВІ 26 серпня 2021

Нові медіаосвітні компетентності набув викладач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Однією з глобальних цілей сталого розвитку, затверджених у 2015 році на саміті ООН, є забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення до навчання впродовж усього життя для всіх. Старший викладач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ігор Устименко пройшов онлайн-навчання по програмі підвищення кваліфікації  ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові медіаосвітні компетентності набув викладач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 20 квітня 2021

На кафедрі експертизи харчових продуктів – гості з Малої академії наук

На кафедру експертизи харчових продуктів разом із класним керівником Тетяною Романченко завітали школярі 8-го класу закладу освіти №3 м. Бровари, які навчаються в Малій академії наук України. Доцент кафедри Світлана Усатюк ознайомила гостей із освітніми програмами, за якими навчаються здобувачі вищої освіти в університеті, переліком дисциплін, з ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі експертизи харчових продуктів – гості з Малої академії наук 07 лютого 2020

Срібним призером ХХ Міжнародного кубку зі стрибків у воду став студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Студент 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Артем Волковинський брав участь у відкритому ХХ Міжнародному кубку «Водолій» зі стрибків у воду, який відбувся у м. Миколаєві. Артем змагався у виді програми трамплін висотою 3 м. За свій стрибок спортсмен отримав 308.05 балів, що до...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Срібним призером ХХ Міжнародного кубку зі стрибків у воду став студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 23 листопада 2018