Н У Х Т

Персонал-технології та кар’єрні можливості в індустрії гостинності вивчали наші студенти-ейчари

16 травня 2018

Персонал-технології та кар’єрні можливості в індустрії гостинності вивчали наші студенти-ейчари

У готельно-ресторанній індустрії, як не в жодній іншій, конкурентну боротьбу витримують тільки ті компанії, що можуть запропонувати клієнтам (гостям) висококласний сервіс, а це неможливо без професійної і згуртованої команди працівників. Як зробити її такою студенти-управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») дізнавалися від представників Reikartz Hotel Group. У рамках кафедрального проекту ProductiveWorkspace (знайомимося ближче з кращими роботодавцями країни) вони відвідали готель VitaPark Борисфен.

Директор з корпоративної культури RHG Олексій Ларіонов презентував студентам історію розвитку національної мережі готелів (42 готелі 3, 3+, 4 зірки) та її виходу на іноземні ринки (Швеція, Німеччина, Казахстан); пояснив, як функціонують інші мережеві напрямки бізнесу – 17 концептуальних ресторанів, конференц-сервіс, служби кейтерінгу, wellness-курорти, послуги власного туроператора.

Максимально інформативною для наших ейчарів стала розповідь про єдині стандарти якості обслуговування і гостинності для всіх співробітників готелів Reikartz; систему їх навчання (welcome-тренінги, різноманітні навчальні програми офлайн і e-leaning); освітній проект «Школа гостинності Reikartz»; механізм проведення корпоративних конкурсів для різних категорій персоналу (портьє, покоївок, кухарів, барист, офіціантів тощо); мотиваційні інструменти, що їх використовують у HR-практиці готелів RHG; кар’єрні можливості для співробітників, як то закордонні стажування в мережі та гнучка вертикальна кар’єра, де за 2-3 роки можна отримати посаду управляючого готелем (рестораном).

Менеджер з персоналу RHG Олеся Тарасенко познайомила наших студентів із умовами проходження стажувань, курсу «Молодий керівник», актуальними вакансіями, зокрема, у центральному офісі компанії в HR-секторі та проектному менеджменті, і поспілкувалась з усіма охочими особисто. Управляюча готелем VitaPark Борисфен провела присутнім екскурсію територією та проінспектувала спільно з ними декілька номерів.

Управлінці персоналом вдячні команді Reikartz Hotel Group за запрошення та інтерактив із побудови успішної кар’єри в компанії-лідері сфери HoReCa. 

Опублікований: 16-05-2018
Читайте також:
Освітній проект #Farmak_Lab-2019 триває

19 квітня співробітники фармацевтичної компанії «Фармак» уже вчетверте провели зустріч зі студентами вищих навчальних закладів у рамках освітнього проекту #Farmak_Lab. На захід знову були запрошені студенти НУХТ спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» і 161 «Хімічні технології та інженерія», яких супроводжувала доцент кафедри біотехнологі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освітній проект #Farmak_Lab-2019 триває 22 квітня 2019

На перше в новому календарному році засідання зібралася вчена рада університету

31 січня відбулося перше в новому календарному році засідання вченої ради університету. Голова ради, ректор університету Анатолій Українець розпочав його зі вручення дипломів: – диплом доктора наук за спеціальністю «Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв» отримав доцент кафедри технологічного обладнання та к...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На перше в новому календарному році засідання зібралася вчена рада університету 31 січня 2019

Основи туризмознавства першокурсники вивчають на найвідоміших туристичних об’єктах

19 вересня 2018 року викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу, завідувач кафедри, д.е.н., доцент Дарина Басюк, д.е.н., професор Ірина Антоненко, к.г.н., доцент Олена Харченко та студенти 1 курсу (10-12 групи) спеціальності «Туризм» в рамках вивчення дисципліни «Основи туризмознавства» відвідали Софійський собор у центрі Києва -  пам'ятк...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Основи туризмознавства першокурсники вивчають на найвідоміших туристичних об’єктах 20 вересня 2018