Н У Х Т

Перші успішні захисти здобувачів освітньої програми «Прикладна механіка»

10 червня 2025

Перші успішні захисти здобувачів освітньої програми «Прикладна механіка»

Сьогодні на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки стартували захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів освітньо-професійної програми «Прикладна механіка» спеціальності 131 «Прикладна механіка» денної форми навчання.

Здобувачі бакалаврського ступеня продемонстрували високий рівень підготовки, технічну обізнаність і впевнено презентували результати своїх досліджень. Приємно вразила інноваційність підходів до вирішення інженерних задач, сучасне програмне забезпечення, яке активно використовувалось у розробках, та креативність, що відчувалася у кожному проєкті.

Дві кваліфікаційні роботи були захищені англійською мовою, що свідчить про міжнародну спрямованість підготовки здобувачів освіти та їхню здатність до фахової комунікації в глобальному професійному середовищі.

Бакалаври представили розробки у сфері пакувальної індустрії і виробничих процесів харчових виробництв із елементами мехатронних систем керування, 3D-моделювання механізмів і модернізації пакувального обладнання – що ще раз підтверджує актуальність і затребуваність спеціальності «Прикладна механіка» на сучасному ринку праці.

Усі захисти проходили організовано, в доброзичливій, але водночас професійній атмосфері. Роботу екзаменаційної комісії очолила завідувачка кафедри, професорка Людмила Кривопляс-Володіна. У складі комісії також працювали проректор з наукової роботи НУХТ, доцент Сергій Токарчук, доцент Костянтин Васильківський та асистент, PhD Валентин Туфекчі, які активно долучались до обговорення та забезпечили всебічне й об'єктивне оцінювання представлених робіт, враховуючи як теоретичний рівень, так і прикладну значущість технічних проєктів.

Щиро вітаємо наших випускників із цим важливим етапом! Зичимо впевненого старту у професійній діяльності, кар’єрного зростання та нових звершень!

Бажаємо не менш успішних захистів четвертокурсникам, що захищатимуться у наступні дні!

Опублікований: 10-06-2025
Читайте також:
Подорож океаном рідної мови в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ

8-9 листопада 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ святкували День української писемності та мови. З цієї нагоди 8 листопада у коледжі відбулися: радіожурнал «Мова солов’їна», конкурс стінгазет, мовна вікторина «Подорож океаном рідної мови», літературний флешмоб. Традиційно 9 листопада викладачі та студенти п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Подорож океаном рідної мови в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ 12 листопада 2019

Гостьова лекція від здобувача ступеня PhD

На кафедрі економіки і права відбулася гостьова лекція «Продовольча безпека України та Європейського Союзу» здобувача освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії» за спеціальністю «Економіка» Назарія Мірчука. Зустріч стала надзвичайно актуальною в умовах сучасних глобальних економічних викликів, зокрема продовольчої кризи та геополітичних змін. П...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гостьова лекція від здобувача ступеня PhD 28 квітня 2025

Різноманіття ідентифікаторів авторів: Publons, ORCID, ResearchGate, Google Scholar

6 листопада відбувся наступний вебінар Clarivate «Різномаїття ідентифікаторів авторів: Publons, ORCID, ResearchGate, Google Scholar», у якому взяли участь викладачки кафедри фізики. Завідувачка кафедри Світлана Літвинчук та старша викладачка Інна Гуцало з’ясували, у чому ж полягає складність ідентифікації робіт вченого. Від спікерки вебінару, к.б....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Різноманіття ідентифікаторів авторів: Publons, ORCID, ResearchGate, Google Scholar 10 листопада 2020

Від започаткування проєкту – до підписання меморандуму

29 вересня 2021 року в НУХТ сталася унікальна подія. Представники нашого університету, наукових установ МОН України, НАМН України, МОЗ України, Мінекономіки, громадських організацій та харчових підприємств розробили і започаткували основні засади реалізації довгострокового науково-дослідницького та просвітницького проєкту з такою багатообіцяючою на...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Від започаткування проєкту – до підписання меморандуму 24 червня 2024