Н У Х Т

Переможний дубль: команда НУХТ – вдруге поспіль перемогла у національному фіналі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в компетенції «Мехатроніка»

15 жовтня 2020

Переможний дубль: команда НУХТ – вдруге поспіль перемогла у національному фіналі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в компетенції «Мехатроніка»

У 2016 році Україна стала 77-м членом всесвітньої організації WorldSkills International. Одним із напрямків таких змагань є участь у компетенції «Мехатроніка».

Змагання в цій компетенції передбачають розроблення, монтаж і налагодження навчально-технологічного обладнання, яке складається з механічних, електричних та електронних модулів. Цього року компетенція «Мехатроніка» вперше була включена до основних видів змагань.

6-8 жовтня за підтримки Міністерства освіти і науки України в місті Дніпро на базі університету «Дніпровська політехніка» відбувся другий національний фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine-2020». Спонсором змагань з компетенції «Мехатроніка» виступила провідна металургійна компанія «Interpipe» за технічної підтримки компанії «Festo».

Одним із фіналістів змагань була команда НУХТ у складі студентів кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Івана Глущенка та Данила Фiлозофа.

Підготовка команди до змагань відбувалася на базі центру «WorldSkills Ukraine» по компетенції «Мехатроніка», що створений у Навчально-науковому інженерно-технічному інституті ім. акад. І.С. Гулого НУХТ, під керівництвом професора кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Миколи Якимчука та технічного експерта «WorldSkills Norway» Ганса Рінде. За сприяння та допомоги Ганса Рінде було придбане обладнання для участі команди центру в змаганнях «WorldSkills Ukraine-2020».

Враховуючи карантинні обмеження й рекомендації Міністерства охорони здоров’я щодо проведення таких змагань, організатори забезпечили їх трансляцію в прямому ефірі.

За результатами національного фіналу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в компетенції «Мехатроніка» наша команда впевнено посіла перше місце. Цього року оголошення результатів змагань і нагородження команд відбувалося 13 жовтня дистанційно.

Вітаємо команду переможців у складі Івана Глущенка та Данила Фiлозофа з перемогою та зичимо подальших здобутків!

Зауважимо, що Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» в Україні проводиться вдруге і вдруге команда НУХТ займає перше місце, і це переконливо підтверджує, що школа мехатроніки НУХТ є найкращою в країні!

Опублікований: 15-10-2020
Читайте також:
Майстер-клас для гостей Дня відкритих дверей від кондитера 5-зіркового готелю «Hilton Kyiv»

17 листопада 2018 року на кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся майстер-клас для гостей Дня відкритих дверей. У технологічній лабораторії кафедри кондитер ресторану сучасної європейської кухні «The Park Kitchen» при 5-зірковому готелі міжнародної мережі «Hilton Kyiv», випускниця спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Тетяна Лоза озна...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майстер-клас для гостей Дня відкритих дверей від кондитера 5-зіркового готелю «Hilton Kyiv» 20 листопада 2018

Останні викладацькі настанови перед літніми канікулами

Викладачі кафедри технології оздоровчих продуктів Ірина Ясінська та Світлана Камінська провели останню у навчальному році кураторську годину. Разом зі здобувачами вони обговорили результати літньої заліково-екзаменаційної сесії, алгоритми ліквідації академічних заборгованостей та поділилися враженнями від навчання у дистанційному форматі. У чергов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Останні викладацькі настанови перед літніми канікулами 03 липня 2020

Своє професійне покликання шукали в університеті учасники профорієнтаційного табору IBS Education

В університеті побували учасники весняного профорієнтаційного табору IBS Education – освітньої компанії, що має на меті допомагати школярам робити свідомий вибір майбутньої професії. В університеті гостей зустрічали представники студентської ради НУХТ, які вже вдруге організовують подібний захід для IBS Education (попередній був восени) за сприянн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Своє професійне покликання шукали в університеті учасники профорієнтаційного табору IBS Education 29 березня 2019

Із устаткуванням і методиками для визначення посівних і сортових якостей насіння познайомилися першокурсники

Старший викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Інна Ноздрюхіна провела виїзне заняття зі студентами групи ТІ-1-2 у ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» Міністерства аграрної політики та продовольства України. Вони побували в єдиній в Україні лабораторії, яка акредитована в Міжнародній асо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із устаткуванням і методиками для визначення посівних і сортових якостей насіння познайомилися першокурсники 27 травня 2019