Н У Х Т

Особливості процесу отримання інсуліну на ПрАТ «Індар» вивчали студенти-біотехнологи

24 травня 2018

Особливості процесу отримання інсуліну на ПрАТ «Індар» вивчали студенти-біотехнологи

23 травня студенти кафедри біотехнології і мікробіології, які навчаються за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», разом із викладачами Оксаною Скроцькою та Тетяною Нечипор відвідали єдиний в Україні завод із повним технологічним циклом виробництва генно-інженерних інсулінів (від субстанції до готових лікарських форм) – ПрАТ «Індар».

Студентів зустрів заступник начальника відділу кадрів Максим Ярошевський, який розповів про роботу підприємства, наявні вакансії та наголосив, що на заводі працює велика кількість випускників саме нашого університету. Далі відбувся інструктаж щодо правил поведінки відвідувачів на території ПрАТ «Індар», який провів начальник відділу аналізу і аудиту якості департаменту забезпечення якості Володимир Валігун. Після чого студентів «передали у руки» заступнику голови правління з якості Людмилі Солян.

Одягнувши одноразовий одяг і бахіли, група вирушила на дільницю ферментації (клас чистоти Е), де зустрілась із випускницею кафедри біотехнології і мікробіології Богданою Соловей-Коваль, яка нині працює провідним технологом цієї дільниці. На цьому етапі у студентів була велика кількість запитань, що стосувались особливостей процесу культивування – підготовки поживного середовища, тривалості процесу, частоти відбору проб, особливостей внесення індуктора, параметрів, які контролюють під час ферментації тощо. Особливо даний процес зацікавив Анастасію Косів, яка незабаром захищатиме дипломний проект по біосинтезу інсуліну. До речі рекомбінантний штам Еsсhеriсhiа соli, який використовують на виробництві, сконструювали фахівці ПрАТ «Індар».

Після ферментації студентам розповіли і показали обладнання, де відбуваються етапи виділення і очищення інсуліну: виділення проінсуліну, рефолдинг білка з метою формування дисульфідних зв’язків, осадження, розчинення та оброблення ферментами, очищення з використанням іонообмінної хроматографії та високоефективної рідинної хроматографії. Процес отримання субстанції готової до використання з метою виробництва лікарського засобу триває близько 20 днів і, крім культивування Еsсhеriсhiа соli та виділення інсуліну, включає проведення необхідних контролів.

Далі відвідали ділянку підготовки води (клас чистоти L). На підприємстві використовують воду не із загального водопроводу, а артезіанську зі свердловини заводу. Із неї отримують воду очищену (температура зберігання 18-20 °С) та ін’єкційну (температура зберігання 85 °С).

Наступним етапом було ознайомлення із підготовкою повітря для відповідних класів чистоти, а також для процесу аерації при культивуванні рекомбінантного штаму Еsсhеriсhiа соli. Даний процес повністю автоматизований і контролюється на кожному етапі.

Також студенти мали змогу побачити процес отримання готового лікарського засобу: миття флаконів (клас чистоти D), приготування розчину інсуліну (клас чистоти С), здійснення стерилізуючої фільтрації (клас чистоти В) та наповнення флаконів (зона А). Далі йде автоматизована лінія, де відбувається наклеювання етикеток на флакони і упаковка.

Людмила Павлівна розповіла і про особливості зберігання і транспортування препаратів інсуліну, для яких важливим фактором є температура 2-8 °С. На підприємстві інсулін зберігається у спеціальних холодильних кімнатах, а транспортується спеціальними машинами, де також підтримується відповідна температура. Враховуючи, що на шляху транспортування є ділянки, на яких неможливо забезпечити відповідний температурний режим (наприклад, вивантаження препарату з машини перед завантаженням у літак), обов’язковим є валідація упаковки. Також на контейнери з препаратом встановлюються зовнішні і внутрішні температурні логери, які фіксують температуру в процесі транспортування.

Наприкінці зустрічі студентам побажали успіху у навчанні і запросили на роботу після захисту кваліфікаційного диплому.

Студенти й викладачі щиро вдячні керівництву та колективу ПрАТ «Індар» за унікальну можливість ознайомитися з особливостями роботи підприємства та  змістовну й цікаву екскурсію!

Опублікований: 24-05-2018
Читайте також:
Студенти спеціальності «Технології харчування» успішно захистили дипломні магістерські роботи

Нарешті студенти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу спеціальності «Технології харчування» підійшли до фінішного бар’єру – захисту дипломних магістерських робіт. 13 студентів денної форми, які навчалися за державним замовленням, здобули освітній ступінь «магістр». Захист дипломних робіт проходив дуже жваво, кожний із доповідач...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти спеціальності «Технології харчування» успішно захистили дипломні магістерські роботи 21 лютого 2017

На гостину до шкіл Києва і Київщини завітали викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації

У рамках підготовки до Дня відкритих дверей НУХТ викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації відвідали навчальні заклади м. Києва та Київської області. Завідувач кафедри Галина Чередніченко спілкувалася з учнями 10-х класів гімназії №59 імені О.М. Бойченка, старший викладач Наталія Божок відвідала школу з поглибленим вивченн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На гостину до шкіл Києва і Київщини завітали викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації 28 лютого 2019

Магістрантам кафедри біотехнології і мікробіології прочитав лекцію випускник кафедри – фахівець ПрАТ «Фармацевтична фірма Дарниця»

Нещодавно на пару до магістрантів першого року навчання кафедри біотехнології і мікробіології завітав представник ПрАТ «Фармацевтична фірма Дарниця» Олег Школоберда, який займає посаду керівника групи реєстрації та стандартизації медичного департаменту. Вдвічі приємним було те, що Олег є випускником кафедри, тому лекція відбулася у приємній та друж...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Магістрантам кафедри біотехнології і мікробіології прочитав лекцію випускник кафедри – фахівець ПрАТ «Фармацевтична фірма Дарниця» 18 травня 2018

Готується до захисту ще один аспірант кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

У рамках розширеного засідання кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся попередній захист дисертаційної роботи «Удосконалення технології діабетичних хлібобулочних виробів, збагачених функціональними інгредієнтами» аспірантки Анастасії Шевченко. Керівник – професор Віра Дробот. У зв’язку зі значним збільшенням захворюванн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Готується до захисту ще один аспірант кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 04 червня 2018