Н У Х Т

Особливості процесу отримання інсуліну на ПрАТ «Індар» вивчали студенти-біотехнологи

24 травня 2018

Особливості процесу отримання інсуліну на ПрАТ «Індар» вивчали студенти-біотехнологи

23 травня студенти кафедри біотехнології і мікробіології, які навчаються за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», разом із викладачами Оксаною Скроцькою та Тетяною Нечипор відвідали єдиний в Україні завод із повним технологічним циклом виробництва генно-інженерних інсулінів (від субстанції до готових лікарських форм) – ПрАТ «Індар».

Студентів зустрів заступник начальника відділу кадрів Максим Ярошевський, який розповів про роботу підприємства, наявні вакансії та наголосив, що на заводі працює велика кількість випускників саме нашого університету. Далі відбувся інструктаж щодо правил поведінки відвідувачів на території ПрАТ «Індар», який провів начальник відділу аналізу і аудиту якості департаменту забезпечення якості Володимир Валігун. Після чого студентів «передали у руки» заступнику голови правління з якості Людмилі Солян.

Одягнувши одноразовий одяг і бахіли, група вирушила на дільницю ферментації (клас чистоти Е), де зустрілась із випускницею кафедри біотехнології і мікробіології Богданою Соловей-Коваль, яка нині працює провідним технологом цієї дільниці. На цьому етапі у студентів була велика кількість запитань, що стосувались особливостей процесу культивування – підготовки поживного середовища, тривалості процесу, частоти відбору проб, особливостей внесення індуктора, параметрів, які контролюють під час ферментації тощо. Особливо даний процес зацікавив Анастасію Косів, яка незабаром захищатиме дипломний проект по біосинтезу інсуліну. До речі рекомбінантний штам Еsсhеriсhiа соli, який використовують на виробництві, сконструювали фахівці ПрАТ «Індар».

Після ферментації студентам розповіли і показали обладнання, де відбуваються етапи виділення і очищення інсуліну: виділення проінсуліну, рефолдинг білка з метою формування дисульфідних зв’язків, осадження, розчинення та оброблення ферментами, очищення з використанням іонообмінної хроматографії та високоефективної рідинної хроматографії. Процес отримання субстанції готової до використання з метою виробництва лікарського засобу триває близько 20 днів і, крім культивування Еsсhеriсhiа соli та виділення інсуліну, включає проведення необхідних контролів.

Далі відвідали ділянку підготовки води (клас чистоти L). На підприємстві використовують воду не із загального водопроводу, а артезіанську зі свердловини заводу. Із неї отримують воду очищену (температура зберігання 18-20 °С) та ін’єкційну (температура зберігання 85 °С).

Наступним етапом було ознайомлення із підготовкою повітря для відповідних класів чистоти, а також для процесу аерації при культивуванні рекомбінантного штаму Еsсhеriсhiа соli. Даний процес повністю автоматизований і контролюється на кожному етапі.

Також студенти мали змогу побачити процес отримання готового лікарського засобу: миття флаконів (клас чистоти D), приготування розчину інсуліну (клас чистоти С), здійснення стерилізуючої фільтрації (клас чистоти В) та наповнення флаконів (зона А). Далі йде автоматизована лінія, де відбувається наклеювання етикеток на флакони і упаковка.

Людмила Павлівна розповіла і про особливості зберігання і транспортування препаратів інсуліну, для яких важливим фактором є температура 2-8 °С. На підприємстві інсулін зберігається у спеціальних холодильних кімнатах, а транспортується спеціальними машинами, де також підтримується відповідна температура. Враховуючи, що на шляху транспортування є ділянки, на яких неможливо забезпечити відповідний температурний режим (наприклад, вивантаження препарату з машини перед завантаженням у літак), обов’язковим є валідація упаковки. Також на контейнери з препаратом встановлюються зовнішні і внутрішні температурні логери, які фіксують температуру в процесі транспортування.

Наприкінці зустрічі студентам побажали успіху у навчанні і запросили на роботу після захисту кваліфікаційного диплому.

Студенти й викладачі щиро вдячні керівництву та колективу ПрАТ «Індар» за унікальну можливість ознайомитися з особливостями роботи підприємства та  змістовну й цікаву екскурсію!

Опублікований: 24-05-2018
Читайте також:
Викладачі кафедри маркетингу демонструють високий рівень професійної майстерності

Відбулася відкрита лекція «Система та характеристики сучасного маркетингу» старшого викладача кафедри маркетингу Катерини Семененко для студентів спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 061 «Журналістика». На лекції були розглянуті сучасні підходи до класифікації видів маркетингу та практику їх застосування, як в сві...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі кафедри маркетингу демонструють високий рівень професійної майстерності 28 вересня 2018

Постійно діюча книжкова виставка розпочала роботу у Науково-технічній бібліотеці університету

Друга світова війна, яка тривала з 1939 р. до 1945 р., стала найжорстокішим і найкривавішим воєнним конфліктом в історії людства. Для України друга світова війна – національна трагедія, адже наша країна понесла надзвичайні втрати внаслідок війни. Загалом втрати України склали 8-10 млн. осіб. Внаслідок бойових дій постраждали понад 700 міст і містеч...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Постійно діюча книжкова виставка розпочала роботу у Науково-технічній бібліотеці університету 16 січня 2019

Команда Навчально-наукового інституту економіки і управління перемогла в загальноуніверситетському турнірі з баскетболу

23 травня 2018 року в приміщенні спортивного комплексу Національного університету харчових технологій відбулися змагання серед студентів з баскетболу 3*3 (чоловіки), присвячені Дню охорони праці.У турнірі взяли участь команди всіх навчально-наукових  інститутів і факультетів НУХТ.На спортивному майданчику гравці продемонстрували вищий клас гри у ба...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Команда Навчально-наукового інституту економіки і управління перемогла в загальноуніверситетському турнірі з баскетболу 24 травня 2018

Перший крок на шляху до захисту кандидатської дисертації зробив аспірант кафедри біотехнології і мікробіології

13 вересня 2018 р. відбулася довгоочікувана для аспіранта кафедри біотехнології і мікробіології, активного учасника наукового гуртка «Biotech» Миколи Івахнюка подія – представлення на засіданні кафедри результатів кандидатської дисертації за спеціальністю 03.00.20 – «біотехнологія». Тема дисертаційної роботи – «Синтез мікробного полісахариду етапол...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший крок на шляху до захисту кандидатської дисертації зробив аспірант кафедри біотехнології і мікробіології 14 вересня 2018