Н У Х Т

Особливе свято для випускників спеціальності «Готельне обслуговування» Львівського коледжу НУХТ

08 лютого 2019

Особливе свято для випускників спеціальності «Готельне обслуговування» Львівського коледжу НУХТ

У конференц-залі Львівського держаного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам спеціальності «Готельне обслуговування».

Із вітальним словом до випускників, батьків і гостей свята звернувся директор коледжу Михайло Григорців та побажав мудрих рішень і дій, високих навчальних і професійних досягнень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення. Вітаючи випускників, він зазначив, що обрана спеціальність сьогодні є надзвичайно затребуваною на ринку праці, а отримані знання дадуть можливість випускникам зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати для розвитку сфери гостинності та процвітання нашої країни.

Дипломи з відзнакою отримали троє випускників – Ірина Мисько, Яна Янко та Андрій Мудрик.

Привітали випускників зі знаменною подією заступник директора з виховної роботи Наталія Сембай, завідувач відділення готельно-ресторанної справи Дмитро Сколоздра, куратори випускних груп Оксана Шняк і Володимир Грицак, викладачі коледжу, батьки.

Майбутні фахівці готельно-ресторанного бізнесу нині, тримаючи в руках заповітні дипломи, згадують, чому вирішили навчатися саме за цією спеціальністю: для когось із сьогоднішніх фахівців – це мрія всього життя, для інших – сімейна традиція.

Випускники звернулися до адміністрації коледжу та викладачів зі зворушливими, теплими словами, сповненими глибокої поваги та вдячності.

Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Диплом – це один із найперший і найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості й перспективи професійного росту.

Дорогі випускники, щиро бажаємо вам реалізувати здобуті знання та навички на трудовій ниві відповідно до отриманої фахової кваліфікації та досягти вершин професійної майстерності!

Опублікований: 08-02-2019
Читайте також:
Креативний майстер-клас на кафедрі технології оздоровчих продуктів

17 листопада в рамках проведення Дня відкритих дверей університету викладачі кафедри технології оздоровчих продуктів, доцент Алла Башта та асистенти Світлана Камінська і Артем Ущаповський провели креативний майстер-клас «Від смачного до корисного – один крок!». Оскільки спеціалізація «Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Креативний майстер-клас на кафедрі технології оздоровчих продуктів 19 листопада 2018

В уряді пропонують перейти до формування держзамовлення з урахуванням потреб ринку

Міністерством економічного розвитку і торгівлі запропонований проект постанови Кабінету Міністрів, яким пропонується змінити механізм здійснення державного замовлення на підготовку фахівців у 2018 році. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку. Зокрема, проектом постанови передбачена заборона здійснення перерозподілу обсягів зам...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В уряді пропонують перейти до формування держзамовлення з урахуванням потреб ринку 09 липня 2018

На допомогу вченим

Для пошуку наукової літератури пошуковою системою Google створений безкоштовний спеціальний інструмент «Google Академія», який дозволяє виконувати пошук рецензованих статей, дисертацій, книг й інших наукових публікацій по різних сайтах, від персональних сайтів до великих міжнародних репозитаріїв (сховищ) і баз даних публікацій. «Google Академія» не...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На допомогу вченим 15 січня 2018

НУХТ-2 перемагає та піднімається на третю сходинку Першої ліги столиці

У п’ятому турі Першої ліги столиці з футзалу серед студентських команд ЗВО в спортивному комплексі нашого університету наша збірна команда НУХТ-2 приймала колектив ІКВС. До цього матчу в чотирьох турах обидві команди здобули по сім очок, і переможець цієї зустрічі мав нагоду наблизитись до лідерів Першості. З перших хвилин гра була рівною, але в ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НУХТ-2 перемагає та піднімається на третю сходинку Першої ліги столиці 05 грудня 2018