Н У Х Т

Оригінальний підхід, глибокі знання і швидкість розв’язання задач продемонстрували наші студенти на олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці»

20 травня 2019

Оригінальний підхід, глибокі знання і швидкість розв’язання задач продемонстрували наші студенти на олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці»

У Луцькому національному технічному університеті, вже третій рік поспіль, відбувається ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці».

Позмагатися у першості приїхали студенти із усіх куточків України. Географія учасників олімпіади вражає – від Львова та Івано-Франківська до Донецька, від Сум до Одеси, Харкова, Полтави, Києва, Дніпра, Дрогобича, Тернополя, Житомира, Рівного, Вінниці. У цьогорічному науковому змаганні участь взяли 128 студентів із 49 закладів вищої освіти України. Наш університет представляли студенти факультету біотехнології та екологічного контролю Оксана Росик, Катерина Солошенко та Віталій Гриненко.

Основними учасниками  Олімпіади були не лише студенти, які доводили свої теоретичні та практичні навички, але й фахівці, які ці знання оцінювали. Отож, до складу журі ІІ етапу входили 22 провідних спеціаліста в галузі безпеки та охорони праці технічних, технологічних, гуманітарних і спеціалізованих вишів України під головуванням доктора технічних наук, професора кафедри гігієни та фізіології людини та охорони праці Харківської державної академії фізичної культури Олега Третьякова. Від нашого  університету у складі журі працювала доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова.

Змагання відбувалися у два тури. Під час першого учасники виконували тестові завдання, у другому турі – практичні завдання – розв’язували три задачі та логічний кросворд. Запропоновані тестові питання, задачі та завдання відповідали змісту нормативної дисципліни «Основи охорони праці» для вищих навчальних закладів.

Результатом участі наших студентів стали грамоти: «За оригінальний підхід до вирішення інженерних завдань з охорони праці», яку отримала  Оксана Росик, «За глибокі знання у сфері функціонування СУОП на підприємстві» Катерини Солошенко та «За швидкість розв’язання задач» Віталія Гриненка.

Прекрасна атмосфера три дні панувала не лише в студентському колі учасників, а й серед керівників, членів журі, оргкомітету та гостей заходу. Кожний бажаючий міг побувати на екскурсії до унікального історико-архітектурного пам'ятника кінця XIII-XIV століття – замка князя Любарта, музею сучасного мистецтва, по м. Луцьку та оглянути багато інших цікавих місць.

Учасники Олімпіади вдячні організаторам, бо щира атмосфера та гостинна волинська земля древнього Луцька залишили слід у їх серцях!

Опублікований: 20-05-2019
Читайте також:
Вступникам варто завчасно перевірити свої дані в ЄДЕБО

Цьогорічним вступникам до закладів вищої освіти пропонують завчасно звірити правильність своїх даних в Єдиній державній електронній базі з питань освіти з даними у документі про повну загальну середню освіту (до 2019 року була назва «атестат», з 2019 року – «свідоцтво») і сертифікаті ЗНО (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, стать, громадя...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вступникам варто завчасно перевірити свої дані в ЄДЕБО 23 липня 2020

Бесіди про академічну доброчесність на факультеті біотехнології та екологічного контролю

У рамках Тижня академічної доброчесності НУХТ на факультеті біотехнології та екологічного контролю відбулися зустрічі гарантів бакалаврських і магістерських освітніх програм зі здобувачами вищої освіти всіх курсів. Логічно, що головною темою бесід було дотримання принципів академічної етики та доброчесності. Під час спілкування були обговорені зак...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Бесіди про академічну доброчесність на факультеті біотехнології та екологічного контролю 18 жовтня 2022

Профорієнтація від учорашніх вступників

Здобувачі першого курсу освітньої програми «Технології харчування» активно долучаються до проведення профорієнтаційної діяльності факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, адже, хто як не вчорашні вступники, які успішно пройшли всі етапи естафети «Вступ до НУХТ», максимально доступно та детально проінформують абітурієнтів сьогоднішн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтація від учорашніх вступників 26 жовтня 2021

Як стати успішним у виборі майбутньої роботи дізналися магістри-біотехнологи

Закінчення навчання і отримання диплому вже не за горами. Саме тому магістри першого року навчання, які навчаються за освітньою програмою «Фармацевтична біотехнологія», та бакалаври четвертого року навчання вже сьогодні задаються питанням працевлаштування в провідних фармацевтичних компаніях України. Які навички потрібно мати для того, щоб почати ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як стати успішним у виборі майбутньої роботи дізналися магістри-біотехнологи 22 квітня 2019