Н У Х Т

Онлайн-екскурсія до ампульного цеху ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»

23 лютого 2021

Онлайн-екскурсія до ампульного цеху ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»

Здобувачі вищої освіти 2, 3 і 4 курсів бакалаврату спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» побачили усі тонкощі створення ампул, здійснивши онлайн-екскурсію на фармацевтичне підприємство «Дарниця» У віртуальному супроводі екскурсовода Марії Кайтан вони відправилися в онлайн-подорож по цеху, де народжуються ампули, вміст яких дарує шанс на зцілення нужденним.

Весь процес починається з «водних процедур». Спочатку спеціальна машина вражаючих розмірів ретельно і неодноразово вимиває у спеціальних резервуарах ампули. До речі, «Дарниця» має свою власну свердловину, яка досягає 300 м вглиб землі, з якої і береться вода для різних потреб заводу.

Після цього шлях ампул пролягав через конвеєр для заповнення ліками. Ампули заповнюються трьома рядами голочок-наповнювачів, один ряд, розташований посередині, наповнює ампули безпосередньо потрібною речовиною, а голки-наповнювачі, що знаходяться по обидва боки – наповнюють ампули інертними газами, яких потребує відповідний препарат. Аби уникнути потрапляння патогенних мікроорганізмів, у цій кімнаті підтримується особливий режим чистоти. Не позаздриш працівнику цього приміщення, адже у жаркому приміщенні він вдягнутий у щільний стерильний одяг. На цьому світі немає нічого більш захоплюючого, ніж запаювання ампул. Комбінація із води, що тече, вогню, що горить і людини, що працює дуже старанно, змушували затриматись тут надовго. Аби не залишити патогенним мікробам шансу, далі ампули відправляються у бокс на стерилізацію.

У зоні інспекції екскурсанти побачили вершину людської інженерної думки –  на неймовірній швидкості, за допомогою спалахів світла і розряду струму, машина визначала, яка ампула гідна пройти це випробування, а яку чекала вибраковка. Оскільки підприємство оснащене тільки найсучаснішім обладнанням, лише мізерна частина посудин із ліками відправлялася на утилізацію.

Щодо питання екології, то «Дарниця» піклується про довкілля, а тому 80% усіх відходів використовується повторно після перероблення. Решта утилізується спеціальними підприємствами і, таким чином, навколишнє середовище залишається в безпеці.

Пройшовши в прямому сенсі через вогонь, воду і розряди струму, ампули з ліками готуються відправлятися до кінцевого споживача через лінію упаковки. Без жодної участі людини, конвеєр дбайливо запаковує ампули у форми, завантажує їх у коробки, оснащує інструкціями і відправляє на пакування у групові упаковки. Важко повірити, що колись усе це робили працівники вручну, а тепер цим займається одна, нехай і масивна машина, та ще й із великою швидкістю. Аби усі знали, що вміст цих коробок не є підробкою, спеціальна машина залишає на них фармацевтичний код, ампули ж маркуються етикетками.

Тож наші здобувачі-біотехнологи отримали неоціненний досвід, дізнавшись, який шлях долають ампули з ліками, перш ніж потрапити на прилавки аптек і, врешті, до кінцевого споживача.

Зауважимо, що ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» – один із лідерів вітчизняної фармацевтичної промисловості, що не боїться викликів і йде в ногу з часом. Тут розуміють, що виробництво якісних препаратів, які відповідають потребам охорони здоров’я і кінцевих споживачів, – це головний фактор, який і має визначати напрямок діяльності будь-якого фармацевтичного підприємства!

Опублікований: 23-02-2021
Читайте також:
Обласне засідання методичного об`єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки…

7  листопада 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання ЗВО Івано-Франківської області, які здійснюють підготовку  за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». Презентувала роботу навчального закладу директор коледжу Віра Кузнецова. Г...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Обласне засідання методичного об`єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки… 08 листопада 2019

Із інноваційними технологіями виробництва познайомилися майбутні фахівці з експертизи харчових продуктів на підприємстві компанії «Люстдорф»

Студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ, спеціальності «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» разом із асистентом кафедри експертизи харчових продуктів Анастасією Чорною відвідали компанію «Люстдорф» – одного із лідерів українського молочного ринку, яка більше 15-ти років займається виробництвом високоякісни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із інноваційними технологіями виробництва познайомилися майбутні фахівці з експертизи харчових продуктів на підприємстві компанії «Люстдорф» 04 грудня 2018

Гарна звичка перемагати управлінця персоналом

З 2016 року за рішенням Віталія Кличка ТОП-100 молодим талановитим киянам присуджується премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва. Цьогоріч серед кращих, обраних конкурсною комісією, була студентка 4 курсу освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Тетяна Спека...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гарна звичка перемагати управлінця персоналом 27 червня 2019

У Свалявському технічному коледжі НУХТ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного свята жінок

У Свалявському технічному коледжі НУХТ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного свята жінок 8 Березня. Поетичними рядками викладачів привітали студенти коледжу Іванна Гніденко, Віолетта Шестак, Ольга Гвоздьова, Даяна Бобраніцька, Едуард Попович, Ігор Шевченко, Дмитро Петрунько, Олександр Розвєзєв, Олександр Левко, Василь Бровді, Роман Мурза, Се...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Свалявському технічному коледжі НУХТ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного свята жінок 11 березня 2019