Н У Х Т

НУХТ – на Фестивалі морозива

03 вересня 2019

НУХТ – на Фестивалі морозива

Кафедра технології молока і молочних продуктів взяла активну участь у відкритті та проведенні свята солодощів і розваг «Фестиваль морозива» у межах Дня знань.

Організатор заходу, що відбувся в Українському домі на Європейській площі, - Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти».

У святкуванні брала участь академічна група студентів 1 курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій разом із наставником від кафедри технології молока і молочних продуктів, доцентом Оленою Онопрійчук.

На «Фестивалі морозива» свою кращу продукцію у широкому асортименті представили найвідоміші вітчизняні виробники морозива в Україні. Фестиваль став справжнім святом для виробників морозива, навчальних і наукових закладів та наших студентів, які мали змогу оцінити смакові переваги й користь українського морозива.

Наш університет як асоційований член Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» був нагороджений грамотою за творчий внесок у розвиток галузі.

Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» висловила щиру подяку співробітникам університету: доценту кафедри технології молока і молочних продуктів Олені Онопрійчук, директорові Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Володимиру Дикому, музичному керівнику художнього колективу Андрію Буту та студентам-учасникам художньої самодіяльності - Євгену Амаріці, Інні Кравченко, Марії Лісовській, Іллі Фішеру, Соломії Чорній, Анастасії Снетко, Ользі Оленюк, Ользі Ластовецькій, Оксані Дереновській, Надії Ніколаєнко, Віолетгі Резнік, Анастасії Терещук за високий рівень організації та проведення культурної програми в рамках Фестивалю морозива.

Бажаємо виробникам морозива перемог і міжнародного визнання, а нашим студентам – успіхів у навчанні та здобутті високої кваліфікації!

Опублікований: 03-09-2019
Читайте також:
Відбулося засідання вченої ради університету

26 січня відбулося засідання вченої ради університету, яке ректор Анатолій Українець розпочав із вітання членів вченої ради, що відсвяткували свої дні народження між засіданнями, й вручення відзнак. Нагрудні знаки «Відзнака Національного університету харчових технологій» були вручені завідувачу кафедри технічної механіки і пакувальної техніки Анат...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулося засідання вченої ради університету 26 січня 2017

Усім, хто цікавиться наукою: вийшов черговий номер журналу «Наукові праці Національного університету харчових технологій»

Навіть карантинні обмеження не стають на заваді роботі нашого колективу. І у таких непростих умовах наші науковці продовжують свої дослідження й оприлюднюють їх результати. У дистанційному режимі довелося працювати редколегіям наших наукових журналів, проте, це жодним чином не вплинуло на якість підготовлених і випущених номерів. Зокрема, можемо ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Усім, хто цікавиться наукою: вийшов черговий номер журналу «Наукові праці Національного університету харчових технологій» 20 серпня 2020

Із органічним виробництвом як пріоритетним сектором аграрної галузі України знайомилися наші студенти

6 червня 2019 року студенти групи ТО-1-1М і доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Наталія Фалендиш відвідали Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019» та Спеціалізовану виставку «ORGANIC-2019» у Національному комплексі «Експоцентр України». Студенти мали змогу поспілкуватися з виробниками вітчизняної органічної про...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із органічним виробництвом як пріоритетним сектором аграрної галузі України знайомилися наші студенти 07 червня 2019

Усю складність і високотехнологічність біофармацевтичної індустрії оцінили студенти-біотехнологи

Студентам-біотехнологам 4-го курсу Станіславу Дубову та Богдану Пишному випала нагода проходити практику на найсучаснішому фармацевтичному підприємстві ТОВ «Біофарма», яке працює над розробленням і виробництвом інноваційних високотехнологічних препаратів, вироблених із донорської крові людини, рекомбінантних препаратів і препаратів на основі спороу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Усю складність і високотехнологічність біофармацевтичної індустрії оцінили студенти-біотехнологи 05 лютого 2018