Н У Х Т

Наша студентка – переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

15 квітня 2019

Наша студентка – переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

10-12 квітня 2019 р. на базі кафедри біотехнології і мікробіології відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. Цьогорічна Олімпіада мала особливий статус, оскільки її проведення було присвячено знаменній події – 135-річчю заснування нашого університету.

Учасниками ІІ туру були 50 найталановитіших студентів-біотехнологів із 15 вищих навчальних закладів України, при цьому 7 із них брали участь в олімпіаді поза конкурсом.

Після напруженого трьохгодинного марафону написання олімпіадних завдань учасники встигли відпочити на екскурсіях до ПАТ «Фармак», ПрАТ «Індар» та Водно-інформаційного центру. Тому 12 квітня на урочисту церемонію нагородження студенти прийшли з гарним настроєм та в очікуванні перемоги.

Привітав учасників проректор з наукової роботи НУХТ Олександр Шевченко. Він побажав усім творчого натхнення та наголосив, що усі студенти є переможцями, адже саме випускники-біотехнологи займають керівні посади на багатьох підприємствах України.

З привітальним словом виступили декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталя Грегірчак і завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог. Вони акцентували, що біотехнологія – це дуже велика й важлива сфера людської діяльності, яка визначає нині науково-технічний прогрес, а біотехнологів без перебільшення можна назвати технологами третього тисячоліття.

Від членів журі взяв слово завідувач кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету Леонід Стрельников, який подякував нашому університету за організацію та проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біотехнології. Він наголосив, що організаторам вдалось вкотре створити свято науки для викладачів і студентів із різних регіонів України.

Перед учасниками виступив менеджер проектів Всеукраїнської освітньої платформи «Сходи в Майбутнє» Андрій Мірошниченко. Завдання даної організації полягає у допомозі студентам реалізувати свої знання на практиці. Адже платформа створена, щоб поєднувати знання та навички і спільними зусиллями рухатися сходами майбутнього.

Спонсором цьогорічної Олімпіади виступала одна зі сучасних фармацевтичних компаній України ПАТ «Фармак». Представники компанії – фахівці з підбору та адаптації відділу управління персоналом Лілія Оропай і Ганна Хоменко, фахівець з комунікацій Ольга Дивнич привітали учасників Олімпіади та наголосили на необхідності проведення подібних заходів. Вони підкреслили, що компанія «Фармак», як драйвер фармацевтичної галузі, відчуває відповідальність за майбутнє студентів і майбутнє країни загалом. Компанія співпрацює з профільними вищими навчальними закладами та підтримує студентські олімпіади по всій країні.

І ось настала черга офіційного нагородження. В особистому заліку переможцями стали п’ять студентів. Диплом І ступеня отримала студентка 3 курсу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Юлія Лазюка. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені студенти Андрій Лехан (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського») та Анастасія Обрадович (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича). Дипломи ІІІ ступеня вибороли студенти Олександр Сурков (Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет», м. Дніпро) та Анна Українська (Національний авіаційний університет, м. Київ). Спонсори олімпіади презентували переможцям цінні призи – планшети.

Команди учасників отримали корисні та пам’ятні призи – підручники авторства колективу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, а студенти, які посіли заохочувальні четверті та п’яті місця отримали від організаторів USB-флеш-накопичувачі.

Кафедра біотехнології і мікробіології дуже вдячна спонсору – ПАТ «Фармак» за співпрацю, вагомий внесок у практичну підготовку висококваліфікованих фахівців з фармацевтичної біотехнології та допомогу в організації й проведенні ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Опублікований: 15-04-2019
Читайте також:
Першокурсники спеціальності «Туризм» пройшли зимову практику у Карпатах

З 9 по 18 січня студенти І курсу спеціальності «Туризм» традиційно проходили зимовий період практики з активного туризму в Карпатах, у с. Верхнє Студене. Під керівництвом викладачів кафедри та досвідчених інструкторів туристичного клубу «Время не ждет» новачки підкорювали місцеві схили, опановували основи гірськолижного спорту та не забували про в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Першокурсники спеціальності «Туризм» пройшли зимову практику у Карпатах 23 січня 2017

Різні методи дезінфекції у харчовому виробництві опанували студенти кафедри біотехнології і мікробіології

На кафедрі біотехнології і мікробіології викладачі Тетяна Сулейко та Віктор Удимович провели показове лабораторне заняття «Дезінфекція у виробництві харчових продуктів» для студентів групи ОП-3-7. Перед заняттям студенти мали змогу засвоїти матеріал на лекційному курсі з використанням мультемедійного забезпечення від доцента, кандидата технічних н...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Різні методи дезінфекції у харчовому виробництві опанували студенти кафедри біотехнології і мікробіології 17 грудня 2018

До удосконалення процесу підготовки фахівців з інжинірингу фармацевтичних виробництв долучаються спеціалісти фірми «Дарниця»

Партнери кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв – фахівці відділу головного механіка фармацевтичної фірми «Дарниця» подарували кафедрі колекцію довідкової та навчальної літератури, журналів, презентацій і навчальних відеоматеріалів із усіх аспектів фармацевтичного виробництва та інженерії. Ці матеріали допоможуть майбутнім ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До удосконалення процесу підготовки фахівців з інжинірингу фармацевтичних виробництв долучаються спеціалісти фірми «Дарниця» 12 лютого 2019

Потужна профорієнтаційна команда представила НУХТ школярам м. Бровари

За ініціативи директора Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Ігоря Житнецького та організаційної підтримки ректорату 19 квітня у чергову профорієнтаційну поїздку вирушила команда фахівців нашого університету, до складу якої увійшли представники всіх навчально-наукових інститутів і факультетів НУХТ та підготовчо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Потужна профорієнтаційна команда представила НУХТ школярам м. Бровари 20 квітня 2018