Н У Х Т

Наша студентка – переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

15 квітня 2019

Наша студентка – переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

10-12 квітня 2019 р. на базі кафедри біотехнології і мікробіології відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. Цьогорічна Олімпіада мала особливий статус, оскільки її проведення було присвячено знаменній події – 135-річчю заснування нашого університету.

Учасниками ІІ туру були 50 найталановитіших студентів-біотехнологів із 15 вищих навчальних закладів України, при цьому 7 із них брали участь в олімпіаді поза конкурсом.

Після напруженого трьохгодинного марафону написання олімпіадних завдань учасники встигли відпочити на екскурсіях до ПАТ «Фармак», ПрАТ «Індар» та Водно-інформаційного центру. Тому 12 квітня на урочисту церемонію нагородження студенти прийшли з гарним настроєм та в очікуванні перемоги.

Привітав учасників проректор з наукової роботи НУХТ Олександр Шевченко. Він побажав усім творчого натхнення та наголосив, що усі студенти є переможцями, адже саме випускники-біотехнологи займають керівні посади на багатьох підприємствах України.

З привітальним словом виступили декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталя Грегірчак і завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог. Вони акцентували, що біотехнологія – це дуже велика й важлива сфера людської діяльності, яка визначає нині науково-технічний прогрес, а біотехнологів без перебільшення можна назвати технологами третього тисячоліття.

Від членів журі взяв слово завідувач кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету Леонід Стрельников, який подякував нашому університету за організацію та проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біотехнології. Він наголосив, що організаторам вдалось вкотре створити свято науки для викладачів і студентів із різних регіонів України.

Перед учасниками виступив менеджер проектів Всеукраїнської освітньої платформи «Сходи в Майбутнє» Андрій Мірошниченко. Завдання даної організації полягає у допомозі студентам реалізувати свої знання на практиці. Адже платформа створена, щоб поєднувати знання та навички і спільними зусиллями рухатися сходами майбутнього.

Спонсором цьогорічної Олімпіади виступала одна зі сучасних фармацевтичних компаній України ПАТ «Фармак». Представники компанії – фахівці з підбору та адаптації відділу управління персоналом Лілія Оропай і Ганна Хоменко, фахівець з комунікацій Ольга Дивнич привітали учасників Олімпіади та наголосили на необхідності проведення подібних заходів. Вони підкреслили, що компанія «Фармак», як драйвер фармацевтичної галузі, відчуває відповідальність за майбутнє студентів і майбутнє країни загалом. Компанія співпрацює з профільними вищими навчальними закладами та підтримує студентські олімпіади по всій країні.

І ось настала черга офіційного нагородження. В особистому заліку переможцями стали п’ять студентів. Диплом І ступеня отримала студентка 3 курсу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Юлія Лазюка. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені студенти Андрій Лехан (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського») та Анастасія Обрадович (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича). Дипломи ІІІ ступеня вибороли студенти Олександр Сурков (Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет», м. Дніпро) та Анна Українська (Національний авіаційний університет, м. Київ). Спонсори олімпіади презентували переможцям цінні призи – планшети.

Команди учасників отримали корисні та пам’ятні призи – підручники авторства колективу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, а студенти, які посіли заохочувальні четверті та п’яті місця отримали від організаторів USB-флеш-накопичувачі.

Кафедра біотехнології і мікробіології дуже вдячна спонсору – ПАТ «Фармак» за співпрацю, вагомий внесок у практичну підготовку висококваліфікованих фахівців з фармацевтичної біотехнології та допомогу в організації й проведенні ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Опублікований: 15-04-2019
Читайте також:
Кафедра харчової хіміїї продовжує багаторічну профорієнтаційну співпрацю із загальноосвітніми навчальними закладами

Уже багато років наш університет проводить профорієнтаційні заходи в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13, яка знаходиться в селищі Гостомель Київської області. Результатом такої плідної співпраці є щорічне поповнення лав студенської родини НУХТ із числа випускників цієї школи. Ось і сьогодні, 22 січня 2019 року, відбулася запланов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра харчової хіміїї продовжує багаторічну профорієнтаційну співпрацю із загальноосвітніми навчальними закладами 22 січня 2019

Студентка Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ – переможець VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Захід відбувся  у Національному музеї Тараса Шевченка в м. Києві, куди з’їхалися поціновувачі творчості Великого Кобзаря. У дружній атмосфері учасники  зібрання ділилися враженнями від побачено...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентка Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ – переможець VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 29 травня 2018

Найкращі поради від всесвітньо відомого експерта

Старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Ковальчук взяла участь у науково-методичному семінарі, організованому компанією Dinternal Ukraine. На початку учасники мали нагоду послухати декілька творів у виконанні Національного президентського оркестру. Спікером заходу став всесвітньо відомий експерт, викладач, автор підру...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Найкращі поради від всесвітньо відомого експерта 13 лютого 2018

Глибокі знання й креативний підхід продемонстрували наші студенти на Всеукраїнській студентській олімпіаді із дисципліни «Основи охорони праці»

З 19 по 22 квітня на базі Луцького національного технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Основи охорони праці». До складу журі ІІ туру входили провідні спеціалісти в галузі безпеки та охорони праці технічних, технологічних, гуманітарних і спеціалізованих вишів України. Від нашого  університету у...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Глибокі знання й креативний підхід продемонстрували наші студенти на Всеукраїнській студентській олімпіаді із дисципліни «Основи охорони праці» 25 квітня 2018