Н У Х Т

Кращі традиції НУХТ – майбутнім вступникам

11 жовтня 2018

Кращі традиції НУХТ – майбутнім вступникам

10 жовтня 2018 року Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості проводив Ярмарок вакансій. До участі в ярмарку були запрошені представники київських та районних вишів, які презентували свої навчальні заклади, та школярі 9-11 класів, перед якими найближчим часом постане питання, який заклад вищої освіти обрати.

Захід мав на меті ознайомити майбутніх вступників із діяльністю і профорієнтирами навчальних закладів, до яких може вступити випускник після закінчення школи.

Представники НУХТ презентували університет і розповіли присутнім про діяльність навчального закладу, умови вступу та спеціальності, за якими ведеться підготовка висококваліфікованих, конкурентноспроможних на ринку праці фахівців.

У результаті проведеного заходу майбутні вступники матимуть змогу скористатись даними та інформацією, що були отримані під час ярмарки вакансій – піти на підготовчі курси до вступу в університет, поспілкуватися безпосередньо з представниками кафедр НУХТ і визначитися з майбутньою професією.

Дякуємо працівникам центру зайнятості за організовану та результативну зустріч.

 

Опублікований: 11-10-2018
Читайте також:
Ораторському мистецтву вчилися студенти хіміки-технологи

Формат майстер-класів в опануванні чогось цікавого став доволі популярним сьогодні в університеті. Останній приклад – наші хіміки-технологи. Вони повірили у свої сили, підвищили рівень володіння власними здібностями та отримали з перших рук від відомої теле- та радіоведучої знання з ораторського мистецтва, що було дуже корисно. Наталія Махно, як  т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ораторському мистецтву вчилися студенти хіміки-технологи 08 червня 2018

Екологи-аудитори на старті успішної кар’єри

21 лютого на кафедрі екології та збалансованого природокористування відбулися захисти магістерських робіт студентів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища», спеціалізації «Екологічний контроль та аудит». В умовах, коли Україна виходить на міжнародні ринки, що передбачає можливість здійснення спеціалістами ефективного еколог...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екологи-аудитори на старті успішної кар’єри 22 лютого 2018

Перший крок до успішного майбуття зробили майбутні вступники Полтавщини

19 травня у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл і професійно-технічних навчальних закладів Полтави та Полтавської області, а також інших регіонів нашої країни. Колектив коледжу гостинно зустрічав майбутніх студентів, підготувавши для них та їх батьків цікаві презентаційні п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший крок до успішного майбуття зробили майбутні вступники Полтавщини 21 травня 2018

Рішення вченої ради університету з питання порядку призначення академічних стипендій на ІІ семестр

26 січня відбулося засідання вченої ради університету, на якому розглядалося питання «Про порядок призначення академічних стипендій студентам університету на ІІ семестр 2016-2017 н.р.». Після ґрунтовного обговорення зазначеного питання, вчена рада прийняла рішення, з яким можна ознайомитися тут.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Рішення вченої ради університету з питання порядку призначення академічних стипендій на ІІ семестр 26 січня 2017