Н У Х Т

Керуюча трендової столичної кав’ярні і випускниця кафедри готельно-ресторанної справи поділилася зі здобувачами фаховими таємницями

08 лютого 2021

Керуюча трендової столичної кав’ярні і випускниця кафедри готельно-ресторанної справи поділилася зі здобувачами фаховими таємницями

4 лютого відбувся гостьовий online-лекторій для здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» від керуючої кав’ярні ONE LOVE espresso bar і випускниці кафедри готельно-ресторанної справи 2018 року Владислави Нетреби.

Заклад ресторанного господарства, який професійно очолює Владислава, – це перша кав’ярня мережі ONE LOVE coffee, відкрита у 2014 році і розташована навпроти одного з найважливіших архітектурних об’єктів м. Київ, костелу Святого Миколая.

Ресторанні підприємства, засновником та ідейним натхненником яких є Володимир Задирака, – багаторазові переможці Національної премії «СОЛЬ» у номінації «Краща кав’ярня» і серед 30 кращих кав’ярень світу за версією туристичного видання Big 7 Travel.

Наша випускниця, магістерка з готельної і ресторанної справи, розпочала свій кар’єрний шлях у кав’ярні з посади офіціантки і вже працює у ONE LOVE Coffee 5 років, а її цілеспрямованість і відповідальність стали підґрунтям для підвищення до посади керуючої.

Спікерка поділилася зі студентами своєю професійною думкою про атмосферу і гостинність ресторанних підприємств, індивідуальний підхід до кожного гостя, особливості обслуговування іноземних туристів і важливість іншомовної комунікативної компетентності для фахівців готельно-ресторанної справи.

Керуюча акцентувала увагу присутніх, що ONE LOVE espresso bar як кав’ярня «третьої хвилі» багато уваги приділяє відбору зелених зерен, правильному їх транспортуванню, зберіганню, обсмажуванню, а у кавовому меню закладу – як класичні напої (еспресо, капучіно, флет вайт), так і приготовані альтернативними методами: кемікс, V60, каліта, аеропрес, пуровер, фретта, колдбрю.

Лекторка розповіла майбутнім фахівцям із готельно-ресторанної справи, що гостинність закладу залежить від єдності команди, яка розділяє місію і цінності. ONE LOVE coffee – це ком’юніті професіоналів і поціновувачів кави, які розвивають вітчизняну кавову культуру і прагнуть, щоб кожний гість насолоджувався найсмачнішими напоями у кав’ярнях компанії і вдома.

Мотивуючий спіч Владислави Нетреби викликав активний інтерес в аудиторії і жваве обговорення від сортів кави до особливостей приготування напоїв, управлінських функцій лекторки і можливостей працевлаштування в одній із найкращих кав’ярень нашої столиці.

Історія професійного успіху випускниці кафедри готельно-ресторанної справи – це натхнений приклад для наших здобувачів вищої освіти наполегливо навчатися і крокувати до професійного та особистого успіху.

Слухачі лекторію з нетерпінням чекають на кавовий воркшоп із Владиславою уже в режимі офлайн у рідному університеті.

Гарантка освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Цирульнікова подякувала Владиславі, досягненнями якої пишається випускова кафедра, за гостьовий лекторій і за те, що як зовнішній стейкхолдер долучилася минулого року до розроблення програми, за якою навчаються наші здобувачі вищої освіти.

За організацію освітнього online-заходу кафедра готельно-ресторанної справи висловлює подяку доцентці Віті Цирульніковій і старшій викладачці Олені Тищенко.

Опублікований: 08-02-2021
Читайте також:
Студент Навчально-наукового інституту економіки і управління – переможець міжнародного турніру

З 28 травня по 2 червня у бельгійському місті Шарлеруа відбувся тенісний турнір Міжнародної федерації тенісу першої категорії, участь у якому взяв студент першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління Павло Шумейко. Приємно відзначити, що Павло зайняв перше місце в парн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студент Навчально-наукового інституту економіки і управління – переможець міжнародного турніру 12 червня 2018

У Вінницькому коледжі нашого університету відбувся історико-літературний вечір

Напередодні Дня Соборності України у Вінницькому коледжі нашого університету відбувся історико-літературний вечір «Собор свободи нам серце зігріва». Студенти-першокурсники під керівництвом викладача суспільних дисциплін Юлії Клюки надали коротку історичну довідку подій возз’єднання УНР і ЗУНР. Присутнім був презентований уривок із документального ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Вінницькому коледжі нашого університету відбувся історико-літературний вечір 20 січня 2017

Про комп'ютерну візуалізацію для контролю якості харчових продуктів у лекції партнерів університету з Осієкського університету (Хорватія)

Партнери університету з Осієкського університету (Хорватія) – професори Ясміна Лукінак і Марко Юкіч продовжили цикл лекцій у рамках ІХ Міжнародної спеціалізованої науково-практичної конференції «Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – основні засади її конкурентноздатності». Тема чергової лекції – «Комп'ютер...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про комп'ютерну візуалізацію для контролю якості харчових продуктів у лекції партнерів університету з Осієкського університету (Хорватія) 14 грудня 2020

Як працює нейромаркетинг розповів здобувачам освіти head of sales компанії «Neurotrack»

На кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ відбулася Zoom-зустріч із head of sales компанії «Neurotrack» Анатолієм Клепачем. «Neurotrack» вивчає емоційні і поведінкові реакції цільової аудиторії за допомогою відстеження свідомих і несвідомих реакцій організму. Анатолій Клепач уже багато років працює у сфері прод...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як працює нейромаркетинг розповів здобувачам освіти head of sales компанії «Neurotrack» 31 березня 2021