Н У Х Т

Формування майбутнього фармацевтичної галузі – справа випускників кафедри біотехнології і мікробіології

24 листопада 2021

Формування майбутнього фармацевтичної галузі – справа випускників кафедри біотехнології і мікробіології

Використання потенціалу нещодавно розроблених біофармацевтичних промислових технологій, таких як рекомбінантні білки, культури клітин, моноклональні антитіла, вірусні вектори, хроматографічне розділення, безперервне виробництво, технології одноразового застосування й інші інновації, здатні допомогти знизити вартість фармацевтичного виробництва й зробити його більш гнучким, починають набирати обертів у всьому світі. І тому потреба у спеціалістах у галузі біоінженерії та біофармації є стабільно високою.

У сучасному світі освіта та престижна професія відіграють важливу роль. І дехто з тих, хто отримав престижну професію біотехнолога в Україні, знаходить себе та досягає вершин професіоналізму за кордоном.

Однією з таких спеціалісток стала випускниця кафедри біотехнології і мікробіології Євгенія Рудковська, яка на запрошення доцентки Вікторії Красінько прочитала гостьову лекцію для студентів-біотехнологів 4 курсу. Наразі Євгенія працює у міжнародній компанії «ARTeSYN Biosolutions» в Естонії. Під час лекції гостя розповіла про компанію «ARTeSYN», яка розробляє сучасні одноразові технологічні системи для оброблення біотехнологічних і фармацевтичних розчинів, що відповідають усім сучасним вимогам. Це допомагає клієнтам компанії будувати біофармацевтичні заводи майбутнього, засновані на використанні високоякісних, інноваційних та, водночас, індивідуальних одноразових рішень.

Євгенія продемонструвала відео з технологічними особливостями сучасних одноразових компонентів систем для оброблення біофармацевтичних розчинів розробки і виробництва компанії та підкреслила важливість набуття знань і вмінь під час навчання в університеті.

Завершивши свій виступ, гостя активно спілкувалась з майбутніми спеціалістами. Студенти поставити багато цікавих запитань. Зокрема, були обговорені питання екологічно свідомої утилізації використаних компонентів одноразових біофармацевтичних систем. Для здобувачів спілкуватися з випускниками кафедри – велике задоволення. Адже, це підтвердження тому, що плідна праця та знання іноземних мов – білет до успішної кар’єри.

Здобувачі щиро вдячні Євгенії за цікавий і практично корисний  виступ, а також за пораду: «Не втрачайте жодної можливості, стукайтесь у всі двері…», до якої обов’язково дослухаються!

Опублікований: 24-11-2021
Читайте також:
На допомогу користувачам – науково-бібліографічні покажчики

Для забезпечення інформаційних потреб і запитів користувачів, а також на допомогу науковому та освітньому процесам на сайті бібліотеки, у розділі «Видання НТБ» представлені власні інформаційні продукти Науково-технічної бібліотеки нашого університету – науково-бібліографічні покажчики. Головна мета покажчика – сприяти спеціалістам галузі у виборі ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На допомогу користувачам – науково-бібліографічні покажчики 20 липня 2021

Автори найцікавіших і найактуальніших інноваційних проектів отримали шанс на їх реалізацію

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка», Інноваційний холдінг «Sikorsky Challenge» запрошують взяти участь у VII Конкурсі стартапів і представити свій інноваційний проект на одній із найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс від...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Автори найцікавіших і найактуальніших інноваційних проектів отримали шанс на їх реалізацію 10 липня 2018

Біологічний тренінг – у тренді!

2 березня наш університет гостинно зустрів майбутніх вступників, їх батьків та інших гостей, що завітали до НУХТ на День відкритих дверей. Окрім яскравих екскурсій і докладних розповідей про університет, гості кафедри біотехнології  і мікробіології мали змогу взяти участь у цікавому біологічному тренінгу, що підготувала доцент кафедри Вікторія Крас...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Біологічний тренінг – у тренді! 04 березня 2019