Н У Х Т

Дуальна освіта й особистісний розвиток у компанії «ДТЕК Київські електромережі» для студентів кафедри електропостачання та енергоменеджменту

10 червня 2019

Дуальна освіта й особистісний розвиток у компанії «ДТЕК Київські електромережі» для студентів кафедри електропостачання та енергоменеджменту

Студенти 3 курсу разом із викладачами кафедри електропостачання та енергоменеджменту відвідали підстанцію «Університетська», що входить до ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».

Поїздка відбулася з метою ознайомлення студентів зі сучасним обладнанням підстанції компанії та можливістю продовжити навчання в університеті за програмою дуального навчання. Студентам розповіли про основні напрямки роботи на підприємстві та про можливості поєднання навчання з офіційним працевлаштуванням у компанії заради здобуття практичного досвіду в сфері енергетики.

Цікаві розповіді про компанію, підкріплені яскравою презентацією, та знайомство зі сучасним оснащенням підстанції, яке провів випускник кафедри електропостачання та енергоменеджменту, не залишили серця майбутніх інженерів-електриків байдужими. Всі залишилися задоволеними побаченим і почутим, а деякі, навіть уже на цьому етапі, вирішили спробувати свої сили у програмі дуального навчання.

А вже за кілька днів третьокурсники побували у Академії ДТЕК. Ця друга зустріч студентів із представниками компанії була не менш цікавою, ніж попередня. Її мета – показати, як цікаво в житті людини може поєднатися робота і дозвілля, розвиток і гра.

Спочатку майбутні фахівці оглянули Академію, приміщення якої зачарували незвичним інтер’єром і неординарними рішеннями дизайну (чудернацькі світлові конструкції, кафе, в якому зі стелі «ростуть» живі квіти, «живі» стіни, повністю оздоблені вазонами зелених папоротників і ліан тощо).

Далі в одному з конференц-залів Академії студенти продовжили знайомство з програмою дуального навчання та способами розвитку професійних якостей працівників компанії. Директор Департаменту з охорони праці Петро Возний (до речі, випускник кафедри електропостачання та енергоменеджменту) на особистому прикладі розповів як добитися успіху в кар’єрі та житті.

Усі теоретичні знання були підкріплені практичними іграми, які дозволили студентам побачити силу згуртованості та корпоративного духу. Студенти мали змогу розкрити свої креативні здібності та позмагатися між собою, весело провівши час.

Наостанок представники компанії показали їх гордість – віртуальний тренажер, який дозволяє закріпити знання правил техніки безпеки в електроустановках.

Колектив кафедри електропостачання та енергоменеджменту і студенти щиро вдячні фахівцям компанії «ДТЕК Київські електромережі» за яскраву, змістовну, цікаву, креативну та пізнавальну подорож по Академії.

Опублікований: 10-06-2019
Читайте також:
Студент Вінницького коледжу НУХТ врятував людське життя

Найцінніше, що є у людини, - це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній - своє. Довге чи коротке, неповторне і звичне, радісне і сумне, солодке, як мед, і гірке, як полин, воно триває лише від народження до смерті, і його не можна прожити двічі. Приємно відзначити, що студент Вінницького коледжу нашого університету Богдан Вашутін (гр. 3-АМ-2...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студент Вінницького коледжу НУХТ врятував людське життя 08 травня 2019

Студентки-маркетологи – переможці Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

Студентки спеціальності «Маркетинг» Наталія Войтович та Анна Софійченко підтвердили свій високий науково-професійний рівень перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» (за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр). Бакалаврська робота «Дослідження змін у спож...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентки-маркетологи – переможці Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт 11 червня 2018

Зимова практика першокурсників спеціальності «Туризм»

З 14 по 20 січня студенти І курсу груп ТУ-1-10, 1-11, 1-12а спеціальності 242 «Туризм» проходили практику в Карпатах (с. Верхній Студений), де новачки гірськолижного спорту опановували на місцевих схилах техніку катання на лижах і сноубордах та не забували про веселі спуски на «тарілках» і санчатах, гру у сніжки. Першого ж дня студенти побували бі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зимова практика першокурсників спеціальності «Туризм» 21 січня 2019