Н У Х Т

Запрошуємо до публікації у Міжнародному журналі харчових досліджень

до 30 листопада 2020

Запрошуємо  дослідників у галузі харчової науки, технологій, техніки та освіти до подання оригінальної статті для публікації у Міжнародному журналі харчових досліджень  (IJFS - www.iseki-food-ejournal.com).

Міжнародний журнал харчових досліджень (IJFS) - журнал ISEKI-Food Association, є міжнародним рецензованим журналом з відкритим доступом, який забезпечує швидкий форум для розповсюдження оригінальних наукових статей, а також оглядових статей у харчовій галузі, пов'язаних з освітою, дослідженнями та промисловістю.

IJFS індексується в основних базах даних, що забезпечує можливості розповсюдження ваших досліджень: Scopus, FSTA, DOAJ, Google Scholar, EBSCO, PORTICO, SHERPA / RoMEO, ULRICHSWEB.

Журнал має  редакційну колегію з великою академічною кваліфікацією, що гарантує, що журнал відповідає високим науковим стандартам та має широке міжнародне висвітлення.

Поточний список редакційної колегії журналу можна знайти тут.

Рукописи повинні надходити до журналу згідно з інструкціями

Після того, як рукопис буде прийнятий до друку, він пройде мовне редагування, верстку та перевірку посилань, аби  забезпечити найвищу якість.

Випуск 9 №2 Міжнародного журналу харчових досліджень (IJFS). 

 

Опублікований: 16-10-2020
Читайте також:

Для здобувачів, що бажають отримати військову підготовку

до 31 жовтня 2020

Пропозиція від кафедри військової підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського. ОголошенняЗаяваАвтобіографія (зразок)

Опитування щодо впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією

до 30 жовтня 2020

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України проводить опитування серед магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових і науково-педагогічних працівників на тему «Впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією». Опитування надасть змогу врахувати...

Інформація щодо виборів ректора НУХТ
Оновлено 10 серпня 2020 р.

Оргкомітет з проведення виборів ректора інформує, що до університету надійшов наказ Міністерства освіти і науки України від 07.08.2020 №234-К, яким визначається дата проведення виборів ректора НУХТ - 11 листопада 2020 року.  Нагадуємо, що уся інформація щодо виборчого процесу на посаду ректора Національного університету харчових технологій знаходи...

Про організацію навчального процесу в університеті з 26 жовтня 2020 р.

до 15 листопада 2020

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 року м. Київ з 26 жовтня 2020 року віднесене до території, на якій установлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. В університеті продовжується навчання в дистанційному режимі для всіх видів занять.