Н У Х Т

Запрошуємо у Еnglish speaking club з гостем зі США

до 26 грудня 2018

3 жовтня у рамках програми по удосконаленню комунікативних і мовленнєвих навичок із англійської мови кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації розпочинає роботу Еnglish speaking club кожної середи (по непарному тижню) 3 пара (11:20-12:40), аудиторія А-337.

Засідання відбуватимуться традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів, експерта у сфері транспорту, з освітою MBA у сфері бізнеса Stuart Snuggs.

Запрошуємо усіх бажаючих студентів і викладачів скористатися унікальною можливістю долучитися до обговорення англійською мовою сучасних, цікавих, актуальних тем на базі Еnglish speaking club із носієм мови.

 

Опублікований: 03-10-2018
Читайте також:

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ НУХТ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

до 26 грудня 2018

- старшого викладача  кафедри економіки, обліку та фінансів;- старшого викладача (0,75 ставки) кафедри економіки, обліку та фінансів;- старшого викладача кафедри хлібопекарського, кондитерського та бродильних виробництв;- старшого викладача кафедри переробки м’яса та молока;- доцента кафедри переробки сільськогосподарської продукції;- доцента (0,5 ...

Безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створений безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності в...