Н У Х Т

Запрошуємо до Еnglish speaking club

З 20.03.2019 у рамках програми по удосконаленню комунікативних і мовленнєвих навичок з англійської мови кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації продовжує роботу Еnglish speaking club  кожну середу (по першому тижню), 4 пара (13:20-14:40), аудиторія А-331.

Засідання відбуватимуться за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів, експерта у сфері транспорту, з освітою MBA у сфері бізнесу Stuart Snuggs і викладача кафедри Наталії Божок.

Запрошуємо усіх бажаючих студентів і викладачів скористатись унікальною можливістю долучитися до обговорення англійською мовою сучасних, цікавих, актуальних тем на базі Еnglish speaking club із носієм мови.

Опублікований: 18-03-2019