Н У Х Т

Відкрито доступ до баз даних Scopus та Web of Science

до 31 травня 2019

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України до 31 травня 2019 року відкрито доступ до баз даних Scopus та Web of Science.
Доступ користувачів до ресурсів забезпечується лише через локальну мережу університету та бібліотеки з усіх автоматизованих робочих місць.
Для отримання більш детальної інформації звертатись до відділу інформаційних технологій бібліотеки (ліве крило, 1 пов. каб. 4). Тел. 287-94-77, вн. 94-77.

Опублікований: 26-12-2018