Н У Х Т

Триває подання заявок на цьогорічний добір Fulbright Visiting Scholar Program 2023-2024

до 15 жовтня 2022

Наближається реченець подання заявок на цьогорічний добір Fulbright Visiting Scholar Program 2023-2024. Заохочуємо до участі у конкурсі усіх, хто займається дослідницькою працею.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь:

- викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних і дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;
 - дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, із наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
 - діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Не можуть брати участь у конкурсі ті,  хто проживали за кордоном п'ять років поспіль упродовж шестирічного періоду, що передує даті подання заявки. У такому разі тривалість перебування, що становить дев'ять місяців і більше протягом календарного року, вважається повним роком за кордоном.

Офіс Програми імені Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів-громадян України, які перебувають в Україні, а також тих громадян України, які після 24 лютого змушені були покинути країну через війну.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:

- мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
 - знати англійську мову на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
 - повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

- щомісячна стипендія;
 - медичне страхування;
 - квиток в обидва боки.

Реченець подання заявок – 15 жовтня 2022 р.

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/

Опублікований: 09-09-2022