Н У Х Т

Шановні співробітники і студенти
Національного університету харчових технологій!

i-love-nuft

На численні звернення співробітників і студентів ректорат університету інформує про ситуацію, що складається навколо нашого закладу в період передвиборчої кампанії в умовах обмеженого доступу співробітників та студентів до університету для безпосереднього спілкування.

В умовах карантину ректорат університету, керівники структурних підрозділів, студентська рада за підтримки всього колективу та студентства роблять все можливе, щоб забезпечити стабільну роботу університету за всіма напрямами діяльності, зберегти та примножити потенціал нашого навчального закладу.

А нам є чим пишатися! Так, за рейтингом університетів «ТОП-200 Україна» 2019 року Національний університет харчових технологій посів 17 місце. За рейтингом ТОП-10 «Кращі вищі навчальні заклади столиці України» ми здобули 9 місце, а за консолідованим рейтингом закладів вищої освіти України — 34 місце з 237 університетів.

В умовах реформування вищої освіти України колектив університету чітко усвідомлює напрями і шляхи подальшого розвитку свого навчального закладу.
Попереду вибори ректора університету, які через складну епідемічну ситуацію в Україні відбудуться ймовірно тільки восени.

Передчасна смерть одного з кандидатів на цю відповідальну посаду, а саме професора Українця Анатолія Івановича, який на той час виконував обов'язки ректора університету, та відстрочування дати виборів на більш пізній термін надихнули певних осіб до активізації дій з метою дестабілізації ситуації в університеті, його дискредитації всілякими способами.

Підтвердженням цього є зокрема те, що впродовж травня місяця на електронні адреси працівників нашого університету, без їх відома, попередження та згоди, організовано розсилку звернення матері загиблої у пожежі Чагарної Лариси Василівни, а також копії звернення сім'ї Чагарних до Президента України В.О. Зеленського з власним коментарем зацікавлених осіб про перебіг подій щодо розслідування кримінального провадження та вимогами, які, на їхній погляд, забезпечать подальше об'єктивне розслідування цієї сумної події.

Слід зазначити, що інформацію у вищезгаданих зверненнях подано неправдиво та викривлено. На засіданнях вчених рад університету, інститутів, факультетів та на загальних зборах трудового колективу було неодноразово поінформовано співробітників і студентів НУХТ про загальні висновки роботи комісії університету щодо службового розслідування обставин пожежі, ходу судового розслідування та ухвал судів на виїмку документів, що стосувалися розслідування цього кримінального провадження, обставин, які призвели до виникнення пожежі.

При цьому за результатами проведених експертиз слідчі органи перекваліфікували кримінальне провадження з «порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило загибель людей» на «умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, що спричинило загибель людей».

Перебіг останніх подій вказує на те, що в цей складний для держави час боротьба за майбутнє нашого університету тільки починає розгортатися.

Подібні ситуації кожен видимий чи закулісний кандидат може використовувати у своїх інтересах, нехтуючи інтересами колективу та іміджем університету. Проте це свідчить про «світлі помисли» та совість кандидата на посаду ректора університету.

Закликаємо вас ретельно аналізувати інформацію про наш університет, яка надходить на вашу електронну пошту чи в інший спосіб, об'єктивно оцінювати її достовірність та мету розсилки, щоб повною мірою нівелювати будь-які маніпуляції нашим свідомим ставленням до навколишніх подій і відстояти майбутнє університету.

Будемо згуртованими для збереження іміджу нашого університету та стійкими до зовнішніх інформаційних атак!

Звернення розглянуто та затверджено на засіданні розширеного ректорату 20 травня 2020 року.

Опублікований: 21-05-2020
Читайте також:

Шановні співробітники та студентство!

На виконання рішення розширеного ректорату Національного університету харчових технологій та Розпорядження від 25.05.2020р. №12, комісією, створеною для розгляду звернення сім’ї Чагарних до Президента України В.О.Зеленського від 14.04.2020 року, яке було розіслано на електронні адреси співробітників університету, складено Акт результатів перевірк...

Затверджений Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача та/або працівника університету ознак гострого респіраторного захворювання та з підозрою або підтвердженням випадку COVID-19

до 31 грудня 2020

Відповідно до розпорядження в.о. ректора Володимира Ярового № 17 від 11.09.2020 «Про призначення уповноваженої особи за організацію та проведення алгоритму дій, у разі виявлення: ознак гострої респіраторної хвороби, підозри або підтвердження випадку COVID-19» начальником штабу цивільної оборони та техногенної безпеки НУХТ Олегом Коковим розроблений...

Для здобувачів, що бажають отримати військову підготовку

до 31 жовтня 2020

Пропозиція від кафедри військової підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського. ОголошенняЗаяваАвтобіографія (зразок)

Звернення завідувачів лабораторій кафедр університету до колег

У листах-зверненнях надісланих на електронні адреси співробітників університету від сім'ї загиблої Чагарної Л.В. були висунуті неправдиві звинувачення в адресу університету та зокрема у бік завідувачів лабораторій кафедр.  З огляду на зазначене вище та за проханням завідувачів лабораторій кафедр університету публікуємо їх звернення до колективу: ...