Н У Х Т

Продовжено тестовий доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science

до 31 січня 2022

До 31 січня 2022 року в університеті продовжено тестовий доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів, які містять результати досліджень у галузях фармакології та медицини, технічних і суспільних наук. Значна частина журналів видавництва індексується провідними бібліографічними базами даних, перелік яких доступний за посиланням: https://benthamscience.com/indexing-agencies.php.

Окрім широкого спектру наукових журналів, видавництво також має книговидавничу програму, що налічує понад 800 найменувань книг різної тематики.

Доступ забезпечується лише з локальної мережі університету та науково-технічної бібліотеки з автоматизованих робочих місць. За довідками звертатися до відділу інформаційних технологій науково-технічної бібліотеки (ліве крило, 1 поверх, кабінет 4). Тел. (044) 287-94-77, внутрішній 94-77. 

Опублікований: 11-01-2022
Читайте також:

До уваги молодих вчених! Конкурси на здобуття премій та стипендій для молодих вчених у 2021-22 роках

У січні-березні 2022 року очікується проведення ряду конкурсів на здобуття премій, грантів і стипендій для молодих вчених. Зазвичай офіційні повідомлення від організаторів конкурсу надходять зі значним запізненням, що унеможливлює у встановлені терміни якісно оформити роботу і супровідну документацію. Радимо заздалегідь подбати про підготовку нау...

Щодо попередження та недопущення травматизму на об'єктах залізничного транспорту

Міністерство освіти і науки України надіслало до університету лист щодо попередження та недопущення травматизму на об'єктах залізничного транспорту. У листі повідомляється, що за інформацією акціонерного товариства «Українська залізниця» від 17.05.2021 №16560/0/1-21 у І кварталі 2021 року на об'єктах залізничного транспорту сталося 7 нещасних випа...

Про виконання в університеті Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»

Наказ №160 від 4 листопада 2021 р.

Конкурс на здобуття премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

до 01 березня 2022

З 25 січня 2022 року розпочинається прийом документів претендентів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва. Детальніше тут.