Н У Х Т

Про організацію роботи НУХТ у період дії карантину з 5 по 16 квітня 2021 р.

до 16 квітня 2021

У період дії карантину з 5 по 16 квітня 2021р. в університеті встановлюється особливий режим роботи.

Наказ №45 від 2 квітня 2021 р.

Опублікований: 02-04-2021
Читайте також:

До уваги здобувачів, що бажають отримати військову підготовку

до 31 серпня 2021

Національний університет оборони України імені Івана Черняхівського приймає на навчання на кафедру військової підготовки. Вартість навчання на кафедрі військової підготовки для вступників 2021 року за програмою підготовки офіцерів запасу – 24 800 грн. за 2 роки, враховуючи навчальний збір. Плата за навчання здійснюється посеместрово – 6200 грн. з...

Підготовка до ЄВІ для вступу в магістратуру від кафедри іноземних мов професійного спрямування

до 15 травня 2021

ПЕРЕВІР самостійно свої шанси скласти ЄВІ! Зайди на дистанційку, категорія «Підготовчі курси» http://cde.nuft.edu.ua/course/index.php?categoryid=554 Самореєструйся. Спробуй скласти пробний ЄВІ з англійської, німецької або французької мов.

Про проведення перевірки знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки працівників університету

до 15 квітня 2021

Наказ №23 від 12 березня 2021 р.

Розроблений Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача та/або працівника університету ознак гострого респіраторного захворювання та з підозрою або підтвердженням випадку COVID-19. Ознайомитися з Алгоритмом дій можна тут.