Н У Х Т

Про обговорення Антикорупційної програми Національного університету харчових технологій

до 24 квітня 2021

Антикорупційну програму Національного університету харчових технологій  розроблено на  виконання приписів Закону України «Про запобігання корупції»,  ідентифікації корупційних ризиків в діяльності Національного університету харчових технологій,  визначення адекватних заходів з їх усунення чи мінімізації.

З метою впровадження у діяльність працівників Університету положень Антикорупційної програми, провести  її обговорення у трудових колективах структурних підрозділах Університету (кафедрах, відділах, службах, відокремлених структурних підрозділах).

Обговорення Антикорупційної програми Національного університету харчових технологій провести до  23 квітня 2021 року. Ознайомитися з Антикорупційною програмою можна тут.

Зауваження та пропозиції до Антикорупційної програми направляти на електронну скриньку Уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції Негоди Олени Анатоліївни – enegoda74@gmail.com

Опублікований: 05-04-2021