Н У Х Т

Про обговорення Антикорупційної програми Національного університету харчових технологій

до 24 квітня 2021

Антикорупційну програму Національного університету харчових технологій  розроблено на  виконання приписів Закону України «Про запобігання корупції»,  ідентифікації корупційних ризиків в діяльності Національного університету харчових технологій,  визначення адекватних заходів з їх усунення чи мінімізації.

З метою впровадження у діяльність працівників Університету положень Антикорупційної програми, провести  її обговорення у трудових колективах структурних підрозділах Університету (кафедрах, відділах, службах, відокремлених структурних підрозділах).

Обговорення Антикорупційної програми Національного університету харчових технологій провести до  23 квітня 2021 року. Ознайомитися з Антикорупційною програмою можна тут.

Зауваження та пропозиції до Антикорупційної програми направляти на електронну скриньку Уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції Негоди Олени Анатоліївни – enegoda74@gmail.com

Опублікований: 05-04-2021
Читайте також:

Програма 2D (два дипломи) продовжує роботу!

У рамках угоди про співпрацю між НУХТ і Вищою школою управління охороною праці у Катовіцах (Польща) продовжується набір учасників Програми Два дипломи (ОС «Магістр») на 2020-21 навчальний рік. Для кого ця програма може бути цікавою: студентам освітнього рівня «Магістр» першого або другого курсу денної та заочної форми навчання. Напрями підготовки...

Про організацію роботи НУХТ у період дії карантину з 5 по 16 квітня 2021 р.

до 16 квітня 2021

У період дії карантину з 5 по 16 квітня 2021р. в університеті встановлюється особливий режим роботи. Наказ №45 від 2 квітня 2021 р. 

Підготовка до ЄВІ для вступу в магістратуру від кафедри іноземних мов професійного спрямування

до 15 травня 2021

ПЕРЕВІР самостійно свої шанси скласти ЄВІ! Зайди на дистанційку, категорія «Підготовчі курси» http://cde.nuft.edu.ua/course/index.php?categoryid=554 Самореєструйся. Спробуй скласти пробний ЄВІ з англійської, німецької або французької мов.

Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача та/або працівника університету ознак гострого респіраторного захворювання та з підозрою або підтвердженням випадку COVID-19

Розроблений Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача та/або працівника університету ознак гострого респіраторного захворювання та з підозрою або підтвердженням випадку COVID-19. Ознайомитися з Алгоритмом дій можна тут.