Н У Х Т

Наказ про заборону куріння на об'єктах Національного університету харчових технологій

Наказ №112 від 10 серпня 2021 р.

Опублікований: 11-08-2021
Читайте також:

Про початок осіннього семестру 2022-2023 н.р. для першокурсників магістратури

Осінній семестр 2022-2023 н.р. для перших курсівмагістратури розпочнеться 10 жовтня 2022 р. у змішаному (очно-дистанційному) форматі, відображеному в розкладі занять. Поселення до гуртожитків – 7-10 жовтня 2022 р.

Про протиепідемічні заходи в НУХТ у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Наказ по університету №71 від 20 вересня 2022 року

МОН запустило телеграм-бот для науковців

Міністерством освіти і науки України, задля оперативного інформування українських науковців та інноваторів про можливості їх підтримки в Україні та за кордоном, створений телеграм-бот для науковців - Info Science Bot. Info Science Bot інформує про:- актуальні можливості для науковців;- актуальні можливості для інноваторів;- актуальні новини;- акту...

Розроблений Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача та/або працівника університету ознак гострого респіраторного захворювання та з підозрою або підтвердженням випадку COVID-19. Ознайомитися з Алгоритмом дій можна тут.