Н У Х Т

Наказ про заборону куріння на об'єктах Національного університету харчових технологій

Наказ №112 від 10 серпня 2021 р.

Опублікований: 11-08-2021
Читайте також:

Відповідно до Розпорядження ректора №21 від 20 грудня 2022 року розроблений Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед здобувачів освіти, викладачів та/або працівників університету. Ознайомитися з Алгоритмом дій можна тут.

Конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»

до 31 січня 2023

Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди». Метою конкурсу є фінансування колективних наукових проєктів, спрямованих на вирішення невідкладних питань відбудови України у воєнний і повоєнний періоди. Конкурс проводиться...