Н У Х Т

МОН оголосило конкурсний відбір наукових проектів!

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір проектів наукових досліджень та розробок за участю вищих навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління МОН, виконання яких розпочнеться у 2020 році за рахунок коштів державного бюджету (Наказ МОН № 1234 від 24 вересня  2019 року)

Запрошуємо науковців та дослідницькі групи університету взяти участь в першому етапі конкурсного відбору проектів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, виконання яких розпочнеться у 2020  році за рахунок видатків державного бюджету.

Формування тематик фундаментальних та прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок здійснюється згідно з законом України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» та враховуючи актуальні напрями у сфері розвитку науки та суспільного життя, за секціями, згідно протокольного рішення Наукової ради Міністерства освіти і науки України від 27 квітня 2018 року.

Мінімальний обсяг фінансування наукових проектів становить 300 тис. грн. на рік.

При підготовці фінансових витрат для виконання дослідження та/або розробки необхідно запланувати не менше 30% від загальної вартості на статті витрат, які передбачають кошти на відрядження, придбання матеріалів, малоцінного обладнання, оплату комунальних платежів, а для проектів з соціо-гуманітарної тематики – на експеримент, апробацію тощо.

Перевага при відборі надається проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, згідно з напрямами критичних технологій, затвердженими розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 600 «Деякі питання розвитку критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки», а також мають прикладні результати подвійного використання, конкурентоспроможні на світовому ринку.

До участі у конкурсі не допускаються роботи, в яких зазначений тип наукової роботи не відповідає змісту та результатам проекту, мета і завдання проекту мають суто методичну спрямованість, відсутній або необґрунтований розрахунок вартості роботи.

Наукові керівники самостійно повинні зареєструватись в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» МОН України на сайті за посиланням https://kis.rit.org.ua. Для подальшої роботи з системою необхідно звернутися до відповідальної особи ПНДЛ, яка відповідає за роботу та супровід інформаційної системи «Наука в університетах», для активації облікового запису як автора проекту 2020 року.

Термін представлення проектів в науково-технічну раду НУХТ – до 30 жовтня  2019 року. Разом із комплектом необхідних документів надаються 2 примірники проекту НДР роздрукованого з системи.

Пріоритетні тематичні напрями, перелік секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та форми проектів прикріплені після цього оголошення.

За довідковою інформацією звертатися до завідувача Проблемної науково-дослідної лабораторії Мариніна Андрія Івановича, т.92-28, аудиторія А-240.

Згода основних виконавців
Інструкція для авторів по роботі з системою
Інформація до проекту (для подальшої публікації)
Паспорт секції за фаховим напрямом
Перелік секцій
Форма проекту фундаментального (прикладного) дослідження
Форма науково-технічної (експериментальної) розробки

Опублікований: 05-11-2019
Читайте також:

Національний університет харчових технологій запрошує на День відкритих дверей

Запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться 30 листопада 2019 року Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68. Програмою передбачено:- знайомство учнів та їх батьків з університетом та його структурними підрозділами;- проведення тематичних майстер-класів, які допоможуть визначитися з майбутньою професією;- знайомство з к...

Безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створений безкоштовний поглиблений навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який допоможе опанувати базові практичні інстру...

Департамент охорони здоров’я Києва закликає до вакцинації. Подбай про своє здоров’я!

до 30 листопада 2019

Movie Club на кафедрі іноземних мов професійного спрямування продовжує роботу

до 30 травня 2020