Н У Х Т

МОН оголосило конкурсний відбір наукових проектів!

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір проектів наукових досліджень та розробок за участю вищих навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління МОН, виконання яких розпочнеться у 2020 році за рахунок коштів державного бюджету (Наказ МОН № 1234 від 24 вересня  2019 року)

Запрошуємо науковців та дослідницькі групи університету взяти участь в першому етапі конкурсного відбору проектів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, виконання яких розпочнеться у 2020  році за рахунок видатків державного бюджету.

Формування тематик фундаментальних та прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок здійснюється згідно з законом України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» та враховуючи актуальні напрями у сфері розвитку науки та суспільного життя, за секціями, згідно протокольного рішення Наукової ради Міністерства освіти і науки України від 27 квітня 2018 року.

Мінімальний обсяг фінансування наукових проектів становить 300 тис. грн. на рік.

При підготовці фінансових витрат для виконання дослідження та/або розробки необхідно запланувати не менше 30% від загальної вартості на статті витрат, які передбачають кошти на відрядження, придбання матеріалів, малоцінного обладнання, оплату комунальних платежів, а для проектів з соціо-гуманітарної тематики – на експеримент, апробацію тощо.

Перевага при відборі надається проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, згідно з напрямами критичних технологій, затвердженими розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 600 «Деякі питання розвитку критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки», а також мають прикладні результати подвійного використання, конкурентоспроможні на світовому ринку.

До участі у конкурсі не допускаються роботи, в яких зазначений тип наукової роботи не відповідає змісту та результатам проекту, мета і завдання проекту мають суто методичну спрямованість, відсутній або необґрунтований розрахунок вартості роботи.

Наукові керівники самостійно повинні зареєструватись в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» МОН України на сайті за посиланням https://kis.rit.org.ua. Для подальшої роботи з системою необхідно звернутися до відповідальної особи ПНДЛ, яка відповідає за роботу та супровід інформаційної системи «Наука в університетах», для активації облікового запису як автора проекту 2020 року.

Термін представлення проектів в науково-технічну раду НУХТ – до 30 жовтня  2019 року. Разом із комплектом необхідних документів надаються 2 примірники проекту НДР роздрукованого з системи.

Пріоритетні тематичні напрями, перелік секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та форми проектів прикріплені після цього оголошення.

За довідковою інформацією звертатися до завідувача Проблемної науково-дослідної лабораторії Мариніна Андрія Івановича, т.92-28, аудиторія А-240.

Згода основних виконавців
Інструкція для авторів по роботі з системою
Інформація до проекту (для подальшої публікації)
Паспорт секції за фаховим напрямом
Перелік секцій
Форма проекту фундаментального (прикладного) дослідження
Форма науково-технічної (експериментальної) розробки

Опублікований: 05-11-2019
Читайте також:

Профком співробітників запрошує на екскурсію вихідного дня

до 27 квітня 2020

У зв'язку із забороною проведення масових заходів для попередження розповсюдження коронавірусу, екскурсія «Палаци і парки Північного Поділля» переноситься. Про дату проведення буде повідомлено додатково. Слідкуйте за нашими оголошеннями. Профком співробітників запрошує на екскурсію вихідного дня«Палаци і парки Північного Поділля»04.04.2020 р. Про...

Запрошуємо до публікації наукових робіт у журналі «Харчова промисловість»

до 10 квітня 2020

До відома авторів!   Редакційна колегія журналу «Харчова промисловість» запрошує до публікації наукових робіт. Журнал «Харчова промисловість» затверджений наказом МОН України (постанова № 241 від 09.03.2016) як наукове видання з технічних наук і включений до категорії «Б» (постанова № 612 від 07.05.2019, № 975 від 11.07.2019) за спеціальностями ...

Проєкт для студентів EU Study Days in Ukraine

до 29 червня 2020

Запрошуємо студентів долучитися до участі у проєкті EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), організованому Представництвом Європейського Союзу в Україні. Мета проекту полягає у тому, щоб дати студентам нові знання про ЄС та згуртувати активну молодь для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому. Під час сесій провідні європей...

Кафедра іноземних мов професійного спрямування запрошує бакалаврів на курс підготовки до ЄВІ та факультативні заняття з англійської

до 15 квітня 2020