Н У Х Т

Конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»

до 31 січня 2023

Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

Метою конкурсу є фінансування колективних наукових проєктів, спрямованих на вирішення невідкладних питань відбудови України у воєнний і повоєнний періоди.

Конкурс проводиться за напрямами, пов’язаними з виконанням прикладних наукових досліджень і розробок, спрямованих на відновлення виробництва товарів і послуг або виведення України на новий рівень конкурентоспроможності (у тому числі у космічній галузі), розроблення нових технологій та створення нових матеріалів для відновлення промислового виробництва, вирішення екологічних проблем, які виникли внаслідок військових дій, подолання розладів здоров'я населення, зумовлених війною, вирішення питань продовольчої та енергетичної безпеки, вирішення гострих соціальних питань, комплексної реабілітації різних груп населення, пов’язаної з воєнними травмами, посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури (у тому числі в контексті кібербезпеки), збереження культурної спадщини (реставрації, реконструкції, консервації пам'яток культури, діджиталізації тощо), яка постраждала внаслідок військових дій та/чи окупації.

Термін подання заявок – по 31 січня 2023, 23:59 (за київським часом).

Умови конкурсу тут.

Електронна пошта для довідок: natsi.2022.01@nrfu.org.ua