Н У Х Т

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації запрошує у Еnglish speaking club

до 30 листопада 2019

З 22.10.2019 у рамках програми по удосконаленню комунікативних та мовленнєвих навичок з англійської мови кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації продовжує роботу Еnglish speaking club кожний вівторок (по другому тижню), 4 пара (13:20-14:40), аудиторія А337.

Засідання відбуваються за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів, експерта у сфері транспорту, з освітою MBA у сфері бізнесу- Stuart Snuggs та викладача кафедри Божок Наталії.

Запрошуємо усіх бажаючих студентів і викладачів скористатись унікальною можливістю долучитися до обговорення англійською мовою сучасних, цікавих, актуальних тем на базі Еnglish speaking club із носієм мови.

Опублікований: 17-10-2019