Н У Х Т

Про початок осіннього семестру 2022-2023 н.р. для першокурсників бакалаврату і магістратури

Осінній семестр 2022-2023 н.р. для перших курсів бакалаврату розпочнеться 26 вересня 2022 р., перших курсів магістратури10 жовтня 2022 р. у змішаному (очно-дистанційному) форматі, відображеному в розкладі занять.

Поселення до гуртожитків – 19-25 вересня 2022 р.

Опублікований: 25-08-2022
Читайте також:

Наказ про заборону куріння на об'єктах Національного університету харчових технологій

Наказ №112 від 10 серпня 2021 р.

Розроблений Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача та/або працівника університету ознак гострого респіраторного захворювання та з підозрою або підтвердженням випадку COVID-19. Ознайомитися з Алгоритмом дій можна тут.

МОН запустило телеграм-бот для науковців

Міністерством освіти і науки України, задля оперативного інформування українських науковців та інноваторів про можливості їх підтримки в Україні та за кордоном, створений телеграм-бот для науковців - Info Science Bot. Info Science Bot інформує про:- актуальні можливості для науковців;- актуальні можливості для інноваторів;- актуальні новини;- акту...

Про протиепідемічні заходи в НУХТ у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Наказ по університету №71 від 20 вересня 2022 року