Н У Х Т

До уваги всіх бажаючих навчатися в Університеті Томаша Баті в м. Злін (Чехія)

У рамках підписаного договору про співпрацю із Університетом Томаша Баті в м. Злін (Чехія) пропонуємо наступні види та умови мобільності на зимовий (осінній) семестр або весь навчальний рік.

Важливо зауважити, що учасник даної програми виступає, як фрімувер (Freemover exchange).

Студенти безкоштовного обміну можуть навчатися в TBU без плати за навчання, але вони самостійно покривають свої витрати на проживання та дорогу.

ВИМОГИ до учасників конкурсу від TBU:

Заявки приймаються від усіх університетів-партнерів виключно через електронну адресу [email protected].
Терміни подання заявок на 2023/2024 навчальний рік:
• 1 травня 2023 року – заявки громадян, які не є членами ЄС, на зимовий (осінній) семестр, або весь навчальний рік.
• 1 жовтня 2023 року – заявки громадян, які не є членами ЄС, на літній (весняний) семестр.
Академічний календар
• Зимовий (осінній) семестр – з 1 вересня 2023 року до 31 січня 2024 року .
• Літній (весняний) семестр – з 1 лютого 2024 року до 30 червня 2024 року .
Необхідні документи можна переглянути на сайті.
Мова навчання
TBU пропонує обмін на навчання виключно чеською або англійською мовою. Навчання чеською мовою має бути заздалегідь узгоджене. Рівень володіння англійською мовою має бути не нижче В2.
Пропозиція курсу
Пропозиція курсів для студентів за обміном опублікована на веб-сайті TBU і регулярно оновлюється. Студентам дозволяється вибирати курси з різних факультетів, вони повинні вибрати курси з принаймні 50% від загальної суми ECTS на одному факультеті. Мінімально допустима кількість ECTS становить 15 за семестр.
Стажування
TBU у Зліні також пропонує студентське стажування, в основному пов'язане з ІТ та хімією. Поточна пропозиція опублікована на веб-сайті разом із вимогами.

Для кого ця програма: https://ft.utb.cz/en/

У разі виникнення питань щодо конкурсу, учасники можуть звернутися до відділу міжнародних зв’язків НУХТ – кабінет А-308, або написати на пошту: [email protected]

Опублікований: 17-03-2023
Читайте також:

Запрошуємо пройти безкоштовний освітній онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»

З метою підвищення рівня обізнаності працівників університету щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами, співробітникам університету пропонується пройти безкоштовний освітній онлайн-курс на освітній платформі «Зрозуміло» за темою «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» . Онлайн-курс безкоштовний, складається з п’яти кор...

Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед здобувачів освіти, викладачів та/або працівників університету

Відповідно до Розпорядження ректора №21 від 20 грудня 2022 року розроблений Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед здобувачів освіти, викладачів та/або працівників університету. Ознайомитися з Алгоритмом дій можна тут.

Наказ про заборону куріння на об'єктах Національного університету харчових технологій

Наказ №112 від 10 серпня 2021 р.

Запрошуємо долучатися до громадського обговорення проєктів освітніх програм

до 10 квітня 2023

В університеті триває громадське обговорення проєктів освітньо-професійних і освітньо-наукових програм підготовки фахівців у редакціях 2023 року. Запрошуємо стейкхолдерів, роботодавців, учасників освітнього процесу, провідних фахівців підприємств долучатися до активної участі в громадському обговоренні освітніх програм та надсилати пропозиції щодо...