Н У Х Т

До уваги випускників!

до 16 квітня 2021

У зв’язку зі введенням локдауну, видача дипломів припиняється до 16 квітня 2021 р. включно.

Опублікований: 01-04-2021
Читайте також:

Наказ МОН про призначення ректора НУХТ

Про проведення перевірки знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки працівників університету

до 15 квітня 2021

Наказ №23 від 12 березня 2021 р.

Про обговорення Антикорупційної програми Національного університету харчових технологій

до 24 квітня 2021

Антикорупційну програму Національного університету харчових технологій  розроблено на  виконання приписів Закону України «Про запобігання корупції»,  ідентифікації корупційних ризиків в діяльності Національного університету харчових технологій,  визначення адекватних заходів з їх усунення чи мінімізації. З метою впровадження у діяльність працівник...

Розроблений Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача та/або працівника університету ознак гострого респіраторного захворювання та з підозрою або підтвердженням випадку COVID-19. Ознайомитися з Алгоритмом дій можна тут.