Н У Х Т

Запрошуємо на вебінари від компанії Сlarivate

до 29 лютого 2024

У 2024 році продовжуються безкоштовні вебінари українською мовою у двох серіях Clarivate Essential та Research Smarter. Всі заходи безкоштовні за попередньою реєстрацією та проходять на платформі Zoom. Як і в попередніх роках, передбачено отримання сертифікату учасника за умови присутності більше 90% основного часу вебінару.

Програма вебінарів:

25 січня. Час 10:15–11:15
Тема: Найвпливовіші нові спеціалізації та напрямки досліджень у 2023 році.
Темпи інновацій ніколи не сповільнюються, а спеціалізовані галузі науки швидко розвиваються і з’являються нові. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб отримати знання та передбачення щодо розуміння мінливих глобальних дослідницьких тенденцій 2023 року, які допоможуть вам у стратегічному плануванні, інвестуванні та прийнятті рішень.
Реєстрація.

лютого. Час 10:15–11:15
Тема: Базові можливості Web of Science для наукової діяльності
Пошук і аналіз публікацій за своєю темою. Як отримувати повідомлення про нові статті. Як визначити основні видання в які варто подавати статті. Як знайти установи та науковців що більше доклалися до вирішення цікавої вам теми.
Реєстрація.

лютого.Час 10:15–11:15
Тема: Світ журналів: хороші, погані та хижацькі
Критерії якості наукового журналу. Основні атрибути та метрики: ISSN, doi, ORCID, імпакт-фактор, JCI,  квартиль та інші. Як знайти та проаналізувати видання за допомогою Web of Science, MJL, JCR та не потрапити до різних типів хижацьких видань.
Реєстрація.

15 лютого. Час 10:15–11:15
Тема: Відкритий доступ
Традиційно в середині лютого, згадуючи Будапештську ініціативу відкритого доступу що була оголошена 14 лютого 2002 року обговорюємо, що нового в царині відкритої науки і відкритого доступу. Проаналізуємо відкриті публікації українських науковців за допомогою Web of Science та InCites. Зупинимося на нових індексах препринтів і дисертацій. Звісно, згадаємо бізнес-моделі журналів і як знайти видання відкритого доступу і ті що з безкоштовними публікаціями.
Реєстрація.

22 лютого. Час 10:15–11:15
Тема: Оцінка міжнародної співпраці
Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому, так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
Реєстрація.

29 лютого. Час 10:15–11:15
Тема:  Підтримка чесності досліджень за допомогою надійних інструментів і даних
Сьогодні ми спостерігаємо зростання не лише кількості журналів, що видаються, а й сумнівних видавничих практик. Крім того, зростає різноманітність загроз доброчесності досліджень включаючи paper mills, маніпуляції із зображеннями та потенціал для зловживань штучним інтелектом. Підтримка цілісності досліджень – це спільна робота науково-дослідних установ, науковців, грантодавців, видавців і постачальників баз даних. Кожен повинен вжити заходів для забезпечення валідності, точності та загальної достовірності наукових результатів. Кроки в Web of Science, які зробила Clarivate для підвищення чесності досліджень в рамках наших постійних зусиль щодо активного внеску в підтримку суспільної довіри до науковців і наукових досліджень.
Реєстрація.

Опублікований: 18-01-2024
Читайте також:

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Біотехнології»

Запрошуємо здобувачів освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Біотехнології», який відбудеться в Національному університеті харчових технологій. Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи здобувачів, стимулювання їх інтересу...

План проведення гостьових лекцій

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ГОСТЬОВИХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ (семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо) вітчизняними професорами, провідними фахівцями, практиками у межах навчального процесу у синхронному режимі на 2023-2024 н.р. ДИВИТИСЯ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ГОСТЬОВИХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ (семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо) закордонними професорами,...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Запрошуємо здобувачів освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», який відбудеться в Національному університеті харчових технологій. Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи здоб...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Харчові технології та інженерія»

Запрошуємо здобувачів освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Харчових технологій та інженерії», який відбудеться в Національному університеті харчових технологій. Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи здобувачів, стиму...