Н У Х Т

Запрошуємо на вебінари від компанії Clarivate

до 05 липня 2024

У червні-липні 2024 року відбудуться вебінари українською мовою. Всі заходи безкоштовні за попередньою реєстрацією та проходять на платформі Zoom. Передбачено отримання електронного сертифікату учасника за умови прослуховування більше 90% вебінару.

Програма вебінарів:

27 червня, 10:15-11:15
Тема – Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate.

Пошук та отримання грантів стає одним із першочергових завдань керівника наукового проєкту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі розглянуть ресурси Clarivate, що допоможуть з цим завданням, проаналізують інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, попрацюють із новою базою на платформі – Grant Index і розкажуть про можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_okYl_4MpQU6mia4_RzIA9A

4 липня. Час 10:15–11:15
Тема: Оновлення Journal Citation Reports™ 2024.

Приєднуйтеся, щоб досліджувати щорічні оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінювання ефективності журналу та підвищити прозорість та інклюзивність.

На цьому вебінарі дізнайтеся, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб приймати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, що розвивається, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи керуєте бібліотечними колекціями. Дізнайтеся про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників. Дізнайтеся про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science, і дізнайтеся більше про інтеграцію журнальних показників у ваші системи за допомогою Journals API.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_TM25NWWwSKGyro6_gSL8YA

Опублікований: 14-06-2024
Читайте також:

Наукові заходи інших установ

 XІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики», 13 вересня 2024 року, Одеський національний економічний університет  

Запрошуємо на відкриту зустріч з експертами з акредитації міждисциплінарної освітньо-наукової програми другого (магістерського) рівня «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі» спеціальності 181 Харчові технології (242 Туризм)

Відкрита зустріч з експертами: ID 55830 Національний університет харчових технологій, ОП «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі» спеціальності 181 «Харчові технології» і 242 «Туризм». Час – 9 квітня 2024 р., 17:00 Підключитися до конференції Zoom: https://us05web.zoom.us/j/82347745185?pwd=6a7T8K8pf4BVGDqNTElNYRKcatmf7C.1Ідентифік...

План проведення гостьових лекцій

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ГОСТЬОВИХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ (семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо) вітчизняними професорами, провідними фахівцями, практиками у межах навчального процесу у синхронному режимі на 2023-2024 н.р. ДИВИТИСЯ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ГОСТЬОВИХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ (семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо) закордонними професорами,...

Графік подання заяв про акредитацію в 2023/2024 н.р.

Графік подання заяв про акредитацію у 2023-2024 н.р. Дивитись