Н У Х Т

Запрошуємо на травневі вебінари від компанії Clarivate

до 26 травня 2022

У травні 2022 року відбудуться вебінари українською мовою, присвячені питанням пошуку та аналізу літератури, науковців, установ за даними Web of Science та InCites.

Усі заходи безкоштовні за попередньою реєстрацією та проходять на платформі Webex. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему ХР, врахуйте це при плануванні участі у вебінарі. Передбачений сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90% основного часу вебінару.

Програма вебінарів:

5 травня
Тема: Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності
Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора. Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?
Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/3xwPqrN
16:15–17:15: https://bit.ly/3JRQuKG

10 травня
Тема: Профіль установи: створення, корегування, використання
Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Які показники можна та варто дивитися? Складнощі та шляхи подолання при пошуку і аналізу публікацій установи. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи у Web of Science Core Collection. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Відповіді на запитання, що будуть поставлені в реєстраційних анкетах.
Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/37qRiHV
16:15–17:15: https://bit.ly/3jKDx9l

12 травня
Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites для науковця та адміністратора
Оглядовий вебінар можливостей аналітичного інструменту InCites. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ЗВО за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Критерії ефективності співпраці. Пошук партнерів для виконання проєктів. Аналіз документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, що будуть поставлені в реєстраційних анкетах.
Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/37ZGqR1

24 травня
Тема: Research Smarter: Огляд літератури на відмінно
Робота з джерелами інформації потребує певних навиків. Незалежно від того, працюєте ви над оглядом чи дисертацію, опис поточного стану проблеми, аргументація вибраної теми, вибір джерел які варті уваги можуть викликати хвилювання не лише у початківців. Не певні з чого почати? Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися, як не боятися огляду літератури. Обговоримо, як знайти відповідні статті; зрозуміти, які статті вказують на перспективні дослідження; як легко збирати й цитувати посилання; як працювати з посиланнями при написанні роботи та забезпечувати успішну співпрацю зі своїми співавторами.
Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/3rRIqSK

26 травня
Тема: SWOT-аналіз в InCites: справжній коректний аналіз за спеціалізаціями
InCites Benchmarking&Analytics на основі даних Web of Science Core Collection надає вам об’єктивні та надійні індикатори, необхідні для прийняття впевнених рішень щодо ваших досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як коректно аналізувати продуктивність інституцій, оцінювати співпрацю, визначати експертів у тематиці, демонструвати сильні сторони, відкривати можливості, порівнювати з аналогами тощо.
Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/3vDTqUR

Опублікований: 03-05-2022
Читайте також:

Наукові заходи інших установ

V Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека та комп'ютерні технології», 19-20 травня 2022 р., Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький, Україна) І Міжнародна наукова конференція «Теоретичні та експериментальні аспекти сучасної хімії та матеріалів ТАСХ-2022», 20 травня 2022 р., Дніпровський дер...

День відкритих дверей кафедри військової підготовки

до 26 травня 2022

Партнер нашого університету, кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує до вступу та навчання громадян України за програмою офіцерів запасу. Більш детальну інформацію та прямі відповіді на питання можна буде отримати на кафедрі військової підготовки у день відкритих дверей,  що відб...

21 травня 2022 року – День відкритих дверей НУХТ!

до 21 травня 2022

Шановні абітурієнти-2022, учні, студенти коледжів, випускники бакалаврату! Національний університет харчових технологій запрошує Вас на День відкритих дверей, що відбудеться у суботу, 21 травня 2022 р. у форматі онлайн. Захід проводитиметься у форматі відеоконференцій за допомогою програми Zoom. Підключитися до конференції Zoom: https://zoom.us/...

Всеукраїнська науково-методична конференція «Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі»

до 23 травня 2022

23-24 травня 2022 року в нашому університеті у дистанційному форматі відбудеться Всеукраїнська науково-методична конференція «Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі». Організатори – кафедра вищої математики імені професора Можара В.І. НУХТ і факультет математики, інформатики та фізики Національного педагогічного університету і...