Н У Х Т

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Біотехнології»

Запрошуємо здобувачів освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Біотехнології», який відбудеться в Національному університеті харчових технологій.

Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи здобувачів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, опанування ними інноваційних технологіяй.

Передбачається робота секцій:

- «Харчова і сільськогосподарська біотехнологія»,
- «Промислова та екологічна біотехнологія»,
- «Фармацевтична та молекулярна біотехнологія».

Від одного закладу вищої освіти на Конкурс можна подавати не більше трьох робіт на кожну секцію.

Наукові роботи повинні відповідати вимогам Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (Наказ МОН України № 605 від 18.04.2017 р., зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488). Наукові роботи подаються у електронному вигляді (додаток 1 Положення). У відомостях про авторів (додаток 2 Положення) обов’язково вказувати електронну адресу та телефон учасника.

Конкурс проводиться у два етапи:

перший – рецензування робіт (критерії оцінювання наведені у додатку 3 Положення);
другий – захист робіт у форматі відео-конференції.

Термін відправки робіт – до 28 лютого 2024 р. Роботу надіслати у електронному вигляді на адресу: krasinkoVO@nuft.edu.ua; тема листа – Конкурс з біотехнології.

Інформація щодо Конкурсу буде розміщена на сайтах: https://nuft.edu.ua/, http://btmb.com.ua/.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: (044)-287-98-30, 095-550-14-10; контактна особа – Красінько Вікторія Олегівна, заступниця завідувача кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ.

Опублікований: 29-01-2024
Читайте також:

British Council анонсувала другу програму грантів

до 30 квітня 2024

Відділ міжнародних зв'язків інформує про чудову можливість від British Council, спрямовану на розвиток міжнародної співпраці у сфері культури. British Council анонсувала другу програму грантів у розмірі 1 мільйон фунтів стерлінгів на підтримку створення культурних проєктів між британськими митцями і професіоналами у світі мистецтва та їхніми інозе...

Запрошуємо на відкриту зустріч з експертною групою з акредитації освітньої програми «LEAN-виробництво харчової продукції»

Відкрита зустріч з експертною групою з акредитації міждисциплінарної освітньо-наукової програми «LEAN-виробництво харчової продукції» спеціальностей 181 «Харчові технології», 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», 174 «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка», 133 «Галузеве машинобудування». Час: 27 л...

План проведення гостьових лекцій

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ГОСТЬОВИХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ (семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо) вітчизняними професорами, провідними фахівцями, практиками у межах навчального процесу у синхронному режимі на 2023-2024 н.р. ДИВИТИСЯ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ГОСТЬОВИХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ (семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо) закордонними професорами,...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Запрошуємо здобувачів освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», який відбудеться в Національному університеті харчових технологій. Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи здоб...