Н У Х Т

до 22 квітня 2021

21-22 квітня 2021 р. в нашому університеті відбудеться ХVIІ міжнародна науково-практична конференція «Проблеми управління підприємств у сучасних умовах».

Запрошення

Опублікований: 30-03-2021
Читайте також:

Перелік конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених МОН на 2021 рік

Перелік міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2021 рік

Графік проведення відкритих занять у ІІ семестрі 2020-2021 н. р.

до 20 травня 2021

Графік

Всеукраїнсьий конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології»

до 15 квітня 2021