Н У Х Т

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Запрошуємо здобувачів освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», який відбудеться в Національному університеті харчових технологій.

Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи здобувачів вищої освіти, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, опанування ними інноваційних технологій.

Передбачається робота секцій:

• Секція 1 «Управлінські інновації та конкурентоспроможність в індустрії гостинності»
• Секція 2 «Інноваційні і ресурсоощадні технології продукції ресторанного господарства»
• Секція 3 «Крафтові технології харчової продукції для HoReCa»
• Секція 4 «Інноваційні рішення для організації харчування у закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення і відпочинку»
• Секція 5 «Менеджмент якості та культура харчової безпеки в закладах сфери гостинності»

Від одного закладу вищої освіти на Конкурс можна подавати не більше трьох робіт на кожну секцію.

Наукові роботи повинні відповідати вимогам Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (Наказ МОН України № 605 від 18.04.2017 р., зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488). Наукові роботи подаються у електронному вигляді (додаток 1). У відомостях про авторів (додаток 2) обов’язково вказувати електронну адресу та телефон учасника.

Конкурс проводиться у два етапи:

перший – рецензування робіт (критерії оцінювання наведені у додатку 3);
другий – захист робіт у форматі відео-конференції.

Термін надсилання робіт – не пізніше 3 березня 2024 р. Роботу надіслати у електронному вигляді на адресу: asyag_a@ukr.net; тема листа – Конкурс зі спеціальності Готельно-ресторанна справа.

Інформація щодо Конкурсу буде розміщена на сайті: https://nuft.edu.ua/.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: (044)-287-90-05, 098-714-35-64; контактна особа – Абрамова Асьят Георгівна, к.т.н, доцентка кафедри готельно-ресторанної справи НУХТ.

Опублікований: 29-01-2024
Читайте також:

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Біотехнології»

Запрошуємо здобувачів освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Біотехнології», який відбудеться в Національному університеті харчових технологій. Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи здобувачів, стимулювання їх інтересу...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Харчові технології та інженерія»

Запрошуємо здобувачів освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Харчових технологій та інженерії», який відбудеться в Національному університеті харчових технологій. Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи здобувачів, стиму...

90-та Ювілейна Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті»

до 12 квітня 2024

11-12 квітня 2024 р. в нашому університеті відбудеться 90-та Ювілейна Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Запрошуємо молодь до участі! Подробиці на сайті Конференції.

Запрошуємо на вебінари від компанії Сlarivate

до 29 лютого 2024

У 2024 році продовжуються безкоштовні вебінари українською мовою у двох серіях Clarivate Essential та Research Smarter. Всі заходи безкоштовні за попередньою реєстрацією та проходять на платформі Zoom. Як і в попередніх роках, передбачено отримання сертифікату учасника за умови присутності більше 90% основного часу вебінару. Програма вебінарів: 2...